Uvod u scenarije poučavanja

Poštovane kolegice i kolege,

ovdje ćete upoznati Scenarij poučavanja, moderni pristup pisanoj pripremi za nastavni proces. On Vam nudi mogućnost novog planiranja i promišljanja nastavnog sata, potiče na kreativnost i iznalaženje novih rješenja u unaprjeđenju Vaše nastave. Ogledni primjeri navedenoga obrasca pomoći će Vam u kreiranju vlastite pripreme za nastavni sat. Također, ovdje ćete moći preuzeti u Word formatu predložak Scenarija poučavanja koji izvorno potječe iz virtualne Obrnute učionice ASOO  koju sam pohađala i uspješno završila edukaciju u školskog godini 2020./2021. Svoja znanja i spoznaje odlučila sam podijeliti s Vama. Prateće prezentacije i obrazovni sadržaji kojih sam autorica i koji se također ovdje nalaze neka Vam budu od koristi u samostalnom učenju i stručnom usavršavanju. Cijeli naš život radoznala je igra, put ka spoznaji i učenje. Znanje ima smisla kada se dijeli. Zahvaljujem Vam na pozornosti!

Želim Vam puno uspjeha u učenju i radu!

Srdačan pozdrav,

Nensi Araminčić, mag.med.lab.diagn.