Akcija dragovoljnog darivanja krvi

U petak, 15. veljače 2008. održana je druga ovogodišnja akcija dragovoljnog darivanja krvi. Akciju je organizirala i vodila Irena Eisenkohl Novaković, VMS u suradnji s organizacijom Crvenog križa. Akciji se odazvalo 50 punoljetnih učenika, a krv je darovalo 30 učenika. Nekima je ovo bilo prvo darivanje krvi. Iskrena zahvala svim učenicima koji su se uključili u ovu humanitarnu akciju.

Pogledaj više u galeriji slika

III-5 razred

Matko Glažar

IV-2 razred

Ana Cindrić, Ivana Martinčić, Nina Krapić, Jelena Gligorić, Barbara Venerus, Enida Šabanović, Azra Hadžić, Danijel Jurčić, Lovro Fumić, Kristina Semeš

IV-3 razred

Sendi Malinić, Sanja Surina, Vidoslava Tomić, Tina Milunović, Romina Svjetličić

IV-4 razred

Tomislav Salopek, Filip Krajačević, Roko Nikolić, Ivo Štefan, Tina Kažić, Andrea Arbanas, Filip Šarčević, Petra Komar, Irena Briški, Ani Polonijo

IV-5 razred

Antonio Andrić, Maja Štimac, Borislavka Radić, Mario Vojić, Milivoj Antić, Blaž Dejanović, Tea Bosnar, Maja Marković

IV-6 razred

Kristina Kajba, Magdalena Stjepanović, Ana Žic, Karla Bosiljevac, Lejla Bikić, Martina Svetličić

IV-7 razred

Dorian Ristić, Ivan Osterman, Ana Špigić, Ivan keš, Domagoj Čović, Ardiana Colaj, Ivana Tomljanović, Mario Šuljić, Sebastian Badjuk

Učenici koji su označeni bold dali su krv

objavio: Mirjana Lončar   datum: 15. 2. 2008.