Zatvoreno je XII. Državno natjecanje veterinarskih tehničara

U petak, 31. ožujka 2017. zatvoreno je XII. Državno natjecanje učenica i učenika u programu veterinarski tehničar/ka koje je održano u Medicinskoj školi u Rijeci.

fotogalerija:

Na natjecanju je sudjelovalo 9 učenika i njihovih mentora iz 9 veterinarskih škola RH. Priznanja za sudjelovanje učenicima i mentorima, medalje i nagrade najboljima uručili su viša stručna savjetnica Dragica Vrgoč, dipl.ing. iz Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih pod čijim pokroviteljstvom je isto i organizirano i ravnatelj Medicinske škole u Rijeci  Alen Vukelić, dr.med. Natjecanju su pristupili učenici trećih razreda a uključivalo je hematologiju kao područje struke. Treće mjesto je osvojila učenica Ina Danica Meglić iz Veterinarske škole Zagreb, drugo mjesto je osvojio učenik Renato Mautner iz Srednje škole Matija Antun Reljković Slavonski Brod i prvo mjesto učenica Sara Kopljar iz Medicinske škole u Rijeci.
Iskrene čestitke učenicima i njihovim mentorima!

objavio: Silvana Bićanić   datum: 3. 4. 2017.

Josip Brusić, dr.

« Lipanj 2017 »