Sjednice razrednih vijeća za četvrte i pete razrede

U petak, 22. svibnja 2015. i četvrtak, 29. svibnja 2015. održane su završne sjednice Razrednih vijeća za četvrte razrede kojima su prisustvovali ravnatelj, pedagoginja, psihologinja, učenici i nastavnici članovi razrednih vijeća! Posebno emotivna i dirljiva bila je sjednica razrednog vijeća IV-8 razreda, naše prve generacije dentalnih asistentica i jednog asistenta. Hvala učenicima IV-8 razreda na prekrasnim riječima kojima su se oprostili od svojih nastavnika. Ove školske godine završava i prva generacija petogodišnjeg programa za medicinske sestre/tehničare opće njege, V-1 i V-2 razred.

S uspjehom su završili razred:
IV-3 razred - tehničar nutricionist - Mia Aćimović, Luka Cvitan, Karl Forempoher, Lorena Hrast, Sara Ivković, Anja Jovanovska, Zorica Juranić, Katia Kuharić, Anđela Kurbanović, Sara Marinić, Silvia Marković, Monika Perić, Karlo Prpić, Ana Pupovac, Sario Rakovac, Doris Stanić, Mirna Sudan, Doris Šestan, Ana Tibljaš, Paula Tokić, Enrica Tomljanović, Srah Ugarković, Ana Umičević, Marina Vučemilo i Sanja Žmarić - razrednica Mirna Vitković, prof.

IV-4 razred - fizioterapeutski tehničar - Mia Brajković, Sara Broznić, Mia Burić, Petra Gjeldum, Robert Greblički, Diego Gržinčić, Rea Jelenović, Matej Jović, Niko Jović, Lara Juričić, Daniela Katarinčić, Natalija Kraljić, Alma Lihić, Marija Mačić, Azra Mahmutović, Marina Malnar, Marija Maravić, Nina Miškulin, Sara Pajnić, Matija Pilepić, Daniel Pulja, Lucija Rogić, Vanna Rusijan, Marko Safić, Mateja Samaržija, Marina Šterpin, Mirela Triskoli, Anamari Volf - razrednica Gabrijela Švarcer, VFT

IV-5 razred - zdravstveno-laboratorijski tehničar - Karla Baranić, Nikola Bilušić, Dora Čimbora, Fabiola Fabijanić, Rebeka Grabovac, Kristina Grozdek, Dominik Ileš, Ana Juko, Antonio Karamarko, Marijan Knežević, Ana Kovačević, Katrin Kožul, Petra Latinčić, Tina Lukić, Mario Maričić, Dolores Marin, Leonard Marinić, Tea Mešanović, Korina Milanja, Simona Mlakar, Iva Nekić, Dalila Sadiku, Ema Silić, Paula Stražičić, Martina Turčić, Dora Volarić, Ana Vučković - razrednica Danijela Đurić Perić, prof.

IV-6 razred - farmaceutski tehničar - Almajra Aldžić, Anamarija Avgustinović, Lorena Baraba, Natalia Borković, Clara Coslovich, Adriana Čučuković, Kristina Ćaćić, Ema Đunđek, Matea Gudac, Emira Gurguška, Ivor Ilić, Andrea Jokić, Patricija Kušec, Selmira Kuši, Matea Lončar, Lea Lončarić, Iva Lučić, Tina Malnar, Ružica Marić, Viviana Mataija, Marina Mičetić, Lara Orešković, Anamaria Petrović, Lucija Rako, Laura Uremović, Tea Valić, Katarina Žigante - razrednica Slavenka Žuža, prof.

IV-7 razred - dentalni tehničar - Laura Alfonzi, Natali bahorić, Luka Bekavac, Paula Bellen, Loren Cvitković, Magdalena Čačić, Jasmin Filipović, Renata Gazibarić, Edvin Hodžić, Sefedin Ibrahim, Andrea Jovičić, Cvitana Jurčević, Mateo Kolenac, Klara Kovacs, Lisa Mataija, Robin Nokaj, Petra Pera, Roberta Popeškić, Dino Srdoč, Tea Stojković, Ena Suljić, Ivana Šamanić, Matea Šele, Valentina Šimac, Iva Šupek, Margareta Uremović, Magdalena Veseli, Klara Vičević - razrednica Jelena Bubnič, zubotehn.

IV-8 razred - dentalna asistentica/asistent - Antonela Badurina, Doris Barnjak, Mia Borovac, Klaudia Bugarski, Kjara Butorac, Jelena Ćosić, Daria Galović, Sara Horvat, Ena Igić, Ivana Ilijić, Katarina Jakopović, Petra Juravić, Antonia Juretić, Barbara Lukežić, Lara Lukežić, Vana Maras, Matea Maravić, Edin Melkić, Renata Memišević, Beti Pavletić, Stela Rigović, Ira Stanić, Mirela Suljić, Dolores Vukić Sobol, Ana Žefran - razrednica Marica Gašo, prof.

V-1 razred - medicinska sestra /tehničar opće njege - Fran Alastor Coratti, Laura Ćosić, Klaudia Damjanović, Dino Ferhatović, Marko Gatarić, Ivan Gračan, Ana Grdić, Robert Grego, Jelena Hamonajec, Antonia Jelovica, Irma Kahrimanović, Melani Kolar, Ema Kovačić, Helena Kranjčević, Vladislav Lugina, Damjan Milneršić, Petra Nakić-Alfirević, Anamarija Popović, Danijela Rajak, Barbara Reljac, Sanja Šodolović, Barbara Španjol, Annamaria Voivoda, Sanja Zatezalo, Ivana Žanić - razrednica Silvia Barnjak, prof.

V-2 razred - medicinska sestra / tehničar opće njege - Monika Babić, Corina Balić, Kristina Brtan, Eva Crepulja, Tamara Čančar, Silvano Ćosić, David Dujlović, Kristina Franković, Rea Grgić, Marko Jurinović, Ivana Jurjević, Ivana Kovačević, Roberta Kuhinek, Dominik Lešić, Veronika Maksimov, Anamarija Maras, Marinela Mrakovčić, Romina Mrakovčić, Snježana Paroški, Mihaela Perušić, Valentina Popović, Anamaria Radman, Ivana Sinčić, Celina Srdoč, Alka Širola, Tino Tafra, Sara Tubin, Lucija Zorić - razrednica Daniela Depolo, prof.

objavio: Mirjana Lončar   datum: 29. 5. 2015.