Školsko natjecanje "Schola medica 2010"

Školsko natjecanje "Schola medica 2010" u programima zdravstvenih zanimanja održano je u utorak, 2. veljače 2010. godine. Na natjecanju su sudjelovali učenici IV-1, IV-2, IV-4, IV-5, IV-6 i IV-7 razreda.

U programu farmaceutski tehničar sudjelovali su učenici IV-6 razreda: Bruna Babić, Eldina Bikić, Anamarija Buneta, Ivana Drašković, Ivančica Justić, Romina Matejčić, Marina Primorac, Marino Smeraldo, Tina Smoljanović, Nika Turković.

U programu fizioterapeutski tehničar sudjelovali su učenici IV-4 razreda: Erik Benas, Antonio Buškulić, Ana Fak, Lucia Golac, Franjo Jurišić, Patricija Krbavac, Silvia Krunić, Manuela Pinez, Ivana Matić, Ivana Šijan, Jasna Stanić, Tea Marija Šumera. Modeli: Silvija Černjul, II-4 i Damjan Jelenić, II-4 razred

U programu medicinska sestra – medicinski tehničar sudjelovali su učenici IV-1 i IV-2 razreda: Mateja Belan, Davorin Brajdić, Andrea Ðandara, Milica Dragičević, Marija Dragičević, Karmen Faflja, Martina Fičko, Diana Hadžibajramović, Elida Iljijazi, Kristian Koso, Sara Kosovac, Ana Kršul, Antonija Krznarić, Matija Lulić, Marijana Marijanović, Carla Medvedić, Jasna Melnjak, Rosana Memišević, Anamarija Milčetić, Tamara Mustačka-Bačić, Jelena Ojurović, Marina Ribić, Marija Šimatović, Irena Sinovčević, Patricia Valenčić, Ilinko Vrebac, Sofija Vujić, Delfina Vuković, Marinela Vulić.

U programu zdravstveno-laboratorijski tehničar sudjelovali su učenici IV-5 razreda: Faris Brkić, Ela Hlastec, Roberta Matulić, Nermina Mumiši, Matea Nikolić, Ivana Vlah.

U programu zubotehničar sudjelovali su učenici IV-7 razreda: Agata Begić, Ivana Dolušić, Denis Eles, Borna Fanedl, Ivana Krstina, Lea Kućel, Valentina Mlakar, Eni Mohorić, Don Papandopulo, Tajana Rubeša, Maja Šupuković, Ada Topčagić, Vladimir Uremović.

Pogledaj više u foto-galeriji

objavio: Josip Brusić   datum: 2. 2. 2010.