Sastanak Ispitnog odbora za školsku godinu 2008./2009.

U utorak, 10. ožujka 2009. održan je konstituirajući sastanak Ispitnog odbora za školsku godinu 2008./2009.  Budući od iduće školske godine učenici polažu državnu maturu, ovo je posljednji saziv Ispitnog odbora u ovakvom sastavu. Članove Ispitnog odbora pozdravio je predsjednik, ravnatelj Radovan Šoljaga, dr., nakon čega su imenovani mentori i formirane komisije za završni ispit, određen kalendar završnog ispita te zadaci i pitanja za završni ispit.

Članovi ispitnog odbora su u privitku

Rokovi završnog ispita

Ljetni rok od 1. lipnja 2009. do 26. lipnja 2009.

Predmaturalna praksa

IV-1 i IV-2 razred od 20. do 25. travnja 2009.

IV-3 razred - obavlja predmaturalnu praksu tijekom školske godine

IV-4 razred - 27., 28., 29., 30. travnja 2009.

IV-5 razred - 27., 28. i 29. travnja 2009.

IV-6 razred - 27., 28. i 29. travnja 2009. (farmaceutski tehničar)

IV-6 razred - 27., 28., 29. travnja 2009. (medicinski kozmetičar)

IV-7 razred od 25. ožujka do 8. travnja 2009. u danima vježbi

Uspješno obavljena predmaturalna praksa i uspješno završen četvrti razred uvjet je da učenik može prijaviti polaganje završnog ispita. Ako je učenik uspješno obavio predmaturalnu praksu i sve četiri godine prošao s odličnim uspjehom oslobađa se polaganja završnog ispita.

Učenici koji se pripremaju za državno natjecanje "Schola medica 2009" i državno natjecanje veterinarskih tehničara odlukom Ispitnog odbora oslobođeni su predmaturalne prakse i usmene obrane završnog rada.

Brigita Maračić, IV-1, Martiona Triskoli, IV-3, Valentina Stanissa, IV-4, Maja Žarić, IV-4, Vana Čupović, IV-5, Nikolina Kaštelan, IV-5, Rea Begonja, IV-5, Vedran Marković, IV-6, Sara Ožbolt, IV-6, Andrea Vukašinović, IV-7, Andreja Bulić, IV-7 i Denis Čulina, IV-7.

Usmena obrana završnog rada traje od 1. do 4. lipnja 2009. Ako učenik ne položi usmenu obranu završnog rada upućuje se na ponovno polaganje završnog ispita.

Zadaća iz hrvatskog jezika biti će u petak, 5. lipnja 2009. za sve učenike koji su položili usmenu obranu praktičnog dijela završnog ispita.

Usmena obrana strukovnih sadržaja i usmena obrana hrvatskog jezika biti će od 8. lipnja 2009. do 23. lipnja 2009.

Svečana podjela završnih svjedodži biti će u srijedu 24. lipnja 2009. ili u petak, 26. lipnja 2009. godine

Jesenji rok završnog ispita od 24. kolovoza do 31. kolovoza 2009.

Zimski rok završnog ispita krajem siječnja 2010. godine

Priloženi dokumenti:
clanovi ispitnog odbora.doc (54.50 KB)

objavio: Mirjana Lončar   datum: 10. 3. 2009.