Božićni turnir u streličarstvu

Uz stručnu pomoć trenera iz Streličarskog kluba "Rijeka" i državne reprezentativke u streličarstvu profesorice Milvije Kokić Baćac te profesorica tjelesne i zdravstvene kulture Vlaste Lovrić Maras i Melite Dolić, u srijedu, 10. prosinca 2008., počeo je Božićni turnir u streličarstvu za učenike Medicinske škole u Rijeci. Prvog dana nastupile su četiri ekipe (svaka ekipa ima dva člana): Maja Šupuković, III-7 i Romina Srok, III-7; Barbara Leško, III-6 i Marta Juretić, III-6; Marino Smeraldo, III-6 i Dario Kvrgić, I-6 te Stela Novotny, I-6 i Katarina Kustić, I-6. Turnir se nastavlja u ponedjeljak, 15. prosinca 2008.

Pogledaj u foto-galeriji

Prvog dana turnira natjecali su se učenici prvog i trećih razreda. Najbolji rezultat postigao je Dario Kvrgić, I-6 razred s osojenih 225 boda, drugo mjesto osvojila je Marta Juretić, III-6 s osvojenih 196 boda, a treće mjesto pojedinačno Barbara Leško iz III-6 razreda. Sve rezultate možete pogledati u privitku. Prvi dan, ekipno su najveći broj bodova osvojili Dario Kvrgić i Marino Smeraldo, ukupno 413 boda. Turnir se nastavlja u ponedjeljak, 15. prosinca 2008. u 18,00 sati u Streličarskom klubu "Rijeka" na Kantridi.

Priloženi dokumenti:
MEDICINSKA TURNIR.doc (84.00 KB)

objavio: Mirjana Lončar   datum: 10. 12. 2008.