3. kolo Prvenstva Hrvatske u boćanju za osobe s invaliditetom

U subotu, 7. listopada 2017. godine, u Dvorani Mladosti na Trsatu održano je 3. kolo Prvenstva Hrvatske u boćanju za osobe s invaliditetom. Događaju je prisustvovao gradonačelnik Rijeke Vojko Obersnel, koji je otvorio natjecanje i odigrao prvi meč s Kristijanom. Kristijan je u duelu bio bolji. Organizator prvenstva je Boćarski klub osoba s invaliditetom „Pulac“ u suradnji s Hrvatskim boćarskim savezom i Sportskim savezom OSI grada Rijeke. Prvenstvo je započelo prigodnim programom. Himnu i pjesmu Najdraža Rijeko izveli su članovi društva s cerebralnom paralizom.
Učenici Medicinske skole u Rijeci, smjer fizioterapeutski tehnicar (II-4, III-4, IV-4) i medicinska sestra-tehničar opće njege, V-2 razred, s nastavnicama stručnih predmeta Aleksandrom Mihelčić, Vanjom Tolić i Jasminkom Hržić Grubelić volontirali su na natjecanju. Više pogledajte u foto-galeriji.

Ovo veliko sportsko događanje svojim volonterskim radom podržali su sljedeći učenici: Tamara Grgić, Marija Lučić, Nikolina Šnjarić, Melani Matić, Astrid Pfeifer, Michel Kovačević, Patrik Brmalj, Luana Franović, Mateo Manestar, Fran Katalinić, Nikola Čolić, Ivan Jeličić, Andrej Grubješić, Frane Baškard, Mia Čop, Filip Štimac, Marija Samardžija, Lorena Jakuz, Eni Večerina, Stela Gojani, Anamariaja Jukić.

objavio: Mirjana Lončar   datum: 8. 10. 2017.

« Prosinac 2017 »