Predstavljanje Doma zdravlja PGŽ i KBC Rijeka maturantima medicinska sestra/tehničar opće njege

Danas, 9.5. posjetili su nas naši dugogodišnji partneri u obrazovanju medicinskih sestra/tehničara, predstavnici ustanova koje zapošljavaju najveći broj medicinskih sestara u našoj županiji. Učenicima koji uskoro završavaju srednjoškolsko obrazovanje, predstavili su svoje ustanove te ih pozvali da se prijave na natječaj za zaposlenje.

Ispred Doma zdravlja PGŽ došao je ravnatelj Doc.dr.sc. Vladimir Mozetič,dr.med i pomoćnica ravnatelja za sestrinstvo Rozmari Tusić, mag.med.techn. koji su predstavili svoju ustanovu i učenicima dali vrijedne informacije o svojoj ustanovi ali i o samom zapošljavanju i  ishodovanju licence.

KBC Rijeka predstavili su pomoćnica ravnatelja za sestrinstvo Snježana Juričić dipl. med. techn. i Viši stručni savjetnik u Službi za kadrovske poslove Igor Inić, MBA. Oni su učenicima prikazali nove trendove u poslovanju KBC-a i pozvali ih da se prijave na natječaj za zapošljavanje.

Drage goste je pozdravio ravnatelj Medicinske škole u Rijeci Alen Vukelić dr.med, i dogovorio neke nove zajedničke projekte.

U prilogu možete pogledati njihove prezentacije na kojima su vrijedne informacije o ustanovama.

objavio: Silvana Bićanić   datum: 10. 5. 2017.

« Lipanj 2017 »