Gradsko i županijsko natjecanje ŠSK u malom nogometu (Ž)

Mi smo šampioni!!!! U četvrtak, 27. veljače 2014. održano je Gradsko i Županijsko natjecanje Školskih sportskih klubova u malom nogometu za djevojke. Ekipa "Medicinar" iz Medicinske škole u Rijeci prvi puta je sudjelovala na natjecanju u malom nogometu za djevojke i odmah postigla izvanredan uspjeh. Djevojke su osvojile prvo mjesto na Gradskom natjecanju i prvo mjesto na županijskom natjecanju te se plasirale na međužupanijsko natjecanje. U prvoj utakmici pobijedili smo ekipu "Gimnazijala" iz Prve riječke hrvatske gimnazije s rezultatom 12 : 1, a u drugoj utakmici ekipu "GAM-a" iz Gimnazije Andrije Mohorovičića s rezultatom 7 : 1. Naša najbolja nogometašica s najviše postignutih golova je Mirna Sudan iz III-3 razreda koja je postigla sedam pogodaka. Ira Stanić iz III-8 postigla je četiri gola, Natalija Biberica iz II-4 tri gola, Daria Galović iz III-8 dva gola i Matilda Car iz IV-5 razreda dva gola. Ekipu je vodila Vlasta Lovrić Maras, prof. Drugo mjesto na osvojila je ekipa Gimnazijalca, a treće ekipa GAM-a. Iskrene čestitke nogometašicama i njihovoj voditeljici te puno uspjeha i sportske sreće u daljnjem natjecanju! Više pogledajte u foto-galeriji.

Stoje: Vlasta Lorić Maras, prof., Matilda Bagara, I-1, Matilda Car, IV-5, Daria Galović, III-8, Natalija Biberica, II-4, Dora Jakovac, I-3, Renata Gazibarić, III-7 i Petra Grdić, I-1 razred

Čuče: Timea Komlenić, IV-5, Paula Bellen, III-7, Ira Stanić, III-8, Mirna Sudan, III-3 i Mia Brajković, III-4 razred

Na Gradskom i županijskom natjecanju Školskih sportskih klubova sudjelovale su, uz našu ekipu, ekipe "Gimnazijalac" iz Prve riječke hrvatske gimnazije i ""GAM" iz Gimnazije Andrije Mohorovičića

objavio: Mirjana Lončar   datum: 27. 2. 2014.