Školsko natjecanje "Schola medica 2013" u programu zdravstveno-laboratorijski tehničar

U srijedu, 30. siječnja 2013. održano je školsko natjecanje "Schola medica 2013" u programu zdravstveno-laboratorijski tehničar na kojem je sudjelovalo 16 učenika iz IV-5 razreda. Prvo mjesto osvojila je Nives Ražnjević, drugo mjesto Andreja Gašaj, a treće mjesto Domagoj Majić. Mentor učenicima bila je Drgaica Svetina, prof. Nives Ražnjević i Andreja Gašaj pozvane su nadržavno natjecanje koje će se održati 4. i 5. travnja 2013. u Medicinskoj školi u Bjelovaru. Članovi školskog ispitnog povjerenstva bili su Alen Vukelić, dr., Dragica Svetina, prof. i Nensi Araminčić, lab.ing. Član državnog ispitnog povjerenstva je Nensi Araminčić, lab.ing. Trenutke s natjecanja pogledajte u foto-galeriji.

Nives Ražnjević i Andreaj Gašaj pozvane su na državno natjecanje "Schola medica 2013" u programu zdravstveno-laboratorijski tehničar

Nives Ražnjević, Andreja Gašaj, Klara Majdandžić, Anamarija Deželjin, Domagoj Majić, Dora Boljat, Claudia Zada Avdić, Ena Baštrakaj, Sara Budimir, Dorijan Bićanić, Rndy Kupec, Gabrijela Žeželić, Michelle Dina Piccinich, Tina Šarčević, Maja Nikić, Stella Narančić i članovi školskog ispitnog povjerenstva Dragica Svetina, prof., Alen Vukelić, dr. i Nensi Araminčić, lab.ing.

objavio: Mirjana Lončar   datum: 30. 1. 2013.