Finale Božićnog turnira za maturante

U četvrtak, 29. studenog 2012. održano je finale Božićnog turnira za maturante u mješovitoj odbojci. U finalu su igrale četiri ekipe iz IV-3, IV-3, IV-6 i IV-7A razreda. Za treće i četvrto mjesto igrale su ekipe IV-6 i IV-7A razreda. Pobijedila je ekipa IV-7A razreda koja je osvojila treće mjesto i brončane medalje. U vrlo napetoj i neizvjesnoj finalnoj utakmici za prvo mjesto igrale su ekipe IV-2 i IV-3 razreda. Nakon žestoke borbe pobijedila je ekipa IV-3 razreda i time osvojila prvo mjesto i zlatne medalje, a ekipa IV-2 razreda osvojila je drugo mjesto i srebrne medalje. Više pogledajte u foto-galeriji.

Ekipa IV-7A razreda: Paolo Drndić, Borut Brozović, Marko Stjepanović, Doris Vukorepa, Doris Briški, Matea Maškarin, Igor Ćatović osvojila je treće mjesto na Božićnom turniru za maturante u mješovitoj odbojci

Ekipa IV-2 razreda: teo Linić, Patrizia Beletić, Anja Klasan, Emil Bratić, Damir Ikanović, Andrea Katava i Natali Stanković, IV-1 razred osvojila je drugo mjesto na Božićnom turniru u mješovitoj odbojci

U vrlo neizvjesnoj utakmici ekipa IV-2  pobijedila je ekipu IV-7A  s rezultatom 2:1 (25 : 16;  15 : 25; 15 : 13)

Ekipa IV-6 razreda: Matej Racetin, David Vukojević, Daria Omerdić, Korina Zugan, Monica Stanišić, Rea Babin, Monika Šanko, Jasmina Bajrić osvojila je četvrto mjesto na Božićnom turniru za maturante u mješovitoj odbojci

Ekipa IV-3 razreda Alexa Kajfeš, Iva Sabljak, Ian Petrović, Ivana Iskra, Ani Merkl, Paulo Maršanić, Adnan Hodžić, Anamarija Pribanić, Filip Baričević osvojila je prvo mjesto na Božićnom turniru u mješovitoj odbojci za maturante

U utakmici za razigravanje ekipa IV-3 razreda pobijedila je ekipu IV-6 razreda s rezultatom 2 : 0 (25 : 13; 25 : 13)

U utakmici za treće mjesto ekipa IV-7A pobijedila je ekipu IV-6 razreda s rezultatom 2 : 0 (26 : 24; 25 : 19)

U utakmici za prvo mjesto ekipa IV-3 pobijedila je ekipu IV-2 razreda s rezultatom 2 : 0 ( 26 : 24; 25 : 19)

Na Božićnom turniru za maturante u mješovitoj odbojci sudjelovalo je sedam ekipa koje su bile podijeljene u dvije skupine. Po dvije najbolje ekipe iz svake skupine plasirale su se u finale.

Ekipa IV-4 razreda: Toni Forgić, marin Vičić, Elmin Sijarić, Bojan despotović, Daria Krstina, Tina Cvitković, Doris Koščak, Leana Zandona, Andrea Mohorović, Nora Bačić

Ekipa IV-5 razreda: Maja Nikić, Domagoj Majić, Stefani Grudiček, Mario Jerbić, Marko Jerbić, Endy Kupec, Stela Narančić, Sandi Đurđević

Ekipa IV-7B razreda: Dario pribanić, Val Prelčić Vuković, Igor Ćatović, Tea Mavrinac, Roberta Glušćenko, Doris Jurić

Ekipa IV-7A razreda osvojila je treće mjesto i brončane medalje

Ekipa IV-2 razreda osvojila je drugo mjesto i srebrne medalje na Božićnom turniru

Ekipa IV-3 razreda osvojila je prvo mjesto i zlatne medalje na Božićnom turniru u mješovitoj odbojci za maturante

objavio: Mirjana Lončar   datum: 30. 11. 2012.