Dostava dokumenata koji su uvjet za upis u 1. razred - produžen rok

Nakon objave konačnih ljestvica poretka na mrežnim stranicama www.upisi.hr 8. srpnja 2013. u 12 sati u Medicinsku školu u Rijeci potrebno je dostaviti:

- liječničku svjedodžbu medicine rada

- potvrdu o uplaćenoj naknadi za troškove školovanja.

U vremenskom periodu 8. srpnja 2013. od 12.00 do 16,00 sati te od 9. srpnja 2013. - 18. srpnja 2013. potrebno je nakon objave konačnih ljestvica poretka u Medicinsku školu u Rijeci dostaviti:

- liječničku svjedodžbu medicine rada za određeno zanimanje

- potvrdu o uplaćenoj naknadi za troškove školovanja.

Navedeni dokumenti primaju se od 8:00 do 12:00 sati., osim u ponedjeljak 8. srpnja 2013. od 12,00 do 16,00 sati. (od ponedjeljaka, 8. srpnja 2013. iza 12 sati moguće je dobiti potvrdu za smještaj učenika u Dom).

Navedeni dokumenati su uvjet za upis u određeni program obrazovanja.

Primjer ispunjene uplatnice za uplatu naknade troškova za školovanje za pojedina zanimanja. Obvezno pogledati legendu na kraju ove objave.

objavio: Josip Brusić   datum: 28. 6. 2013.