VAŽNO - Provedba testa ručne spretnosti

Test ručne spretnosti za zanimanje dentalni tehničar/tehničarka provesti će se u ponedjeljak, 17. lipnja 2013. s početkom u 11:00 sati u Medicinskoj školi u Rijeci, Gajeva 1, Rijeka (na Sušaku).

Mole se svi kandidati da na test obvezno donesu uplatnicu ili potvrdu o uplati na 80,00 kn za test ručne spretnosti  jer bez potvrde uplate neće moći pristupiti testu ručne spretnosti.

Obvezno donijeti pribor:

- obična olovka, gumica za brisanje, mali skalpel (ili nožić)

U privitku možete pogledati raspored kandidata po učionicama

Također  molimo kandidate da u školu dođu u 10:30 da mogu na vrijeme naći učionicu.

Raspored kandidata po učionicama objaviti ćemo na mrežnim stranicama škole i na oglasnoj ploči škole nakon završene prijave kandidata na mrežnim stranicama upisi.hr

Nema drugog termina za testiranje.

Škola nema pribor za rad na testu.

Bez uplatnice ili potvrde nema pristupa testu.

Na slici možete vidjeti primjer ispunjene uplatnice sa IBAN brojem.

Troškovi provjere ručne spretnosti iznose 80,00 kn. Navedeni iznos se uplaćuje prije provjere na žiro račun Medicinske škole u Rijeci otvoren u Erste banci HR2124020061100635952. Poziv na broj 201306-17. Model uplate HR00.

Rezultati testa - privremeni u srijedu, konačni u četvrtak.
Sretno na testu.

objavio: Josip Brusić   datum: 13. 6. 2013.