Slobodna radna mjesta

Slobodna radna mjesta - 23.12.2014.

Medicinska škola u Rijeci, Gajeva 1, raspisuje

za slobodna radna mjesta

1. Nastavnik m/ž zdravstvene njege na neodređeno puno radno vrijeme
                               7 izvršitelja

Uvjet: Medicinski fakultet – stručni studij sestrinstva, Dipl. medicinska sestra ili  Stručna Prvostupnica sestrinstva

2. Voditelj računovodstva na neodređeno puno radno vrijeme
                              1 izvršitelj

UVJETI: Ekonomski fakultet Diplomirani ekonomista s tri godine radnog iskustva u struci.

Uz opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa, sukladno općim propisima o radu kandidati moraju ispunjavati uvjete iz Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (N.N. br. 87/08., 86/09., 92/10,  105/10-isp., 90/11., 16/16. 86/12. i 126/12 ) i Pravilnika o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju nastavnika u srednjem školstvu (NN br. 1/96 i 80/99.)

Uz prijavu na natječaj kandidati prilažu životopis, izvornik ili ovjerenu presliku dokaza o stručnoj spremi,  domovnice,  uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne stariji od šet mjeseca).

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.
Rok za podnošenje prijava je osam ( 8) dana od dana objave natječaja, računajući od 23. prosinca 2014. s naznakom „ZA NATJEČAJ“ na adresu:

Medicinska škola u Rijeci, 5l 000 Rijeka, Gajeva 1

Natječaj  je objavljen na web stranici i oglasnim pločama škole 23. prosinca 2014. godine

Alen Vukelić, dr.

objavio: Josip Brusić   datum: 23. 12. 2014.