Vijesti "E-medica"

,,DANI E-medice", Bjelolasica 2007.

U nedjelju, 27. svibnja 2007. svečano je otvoren prvi stručni skup "DANI E-medice" u Olimpijskom centru Bjelolasica. Na ovom prvom strukovnom skupu zdravstvenih škola Republike Hrvatske, kojim se obilježava godina dana rada projekta "E-medica" sudjeluje 16 škola sa svojim mentorima iz raznih dijelova Hrvatske, te predstavnica Zdravstvene šole Ljubljana, ukupno 51 učenik i 50 profesora.
Skup je održan od 27. do 29. svibnja 2007. godine.

Na otvorenju skupa nazočnima se obratio Edin Kadić, voditelj projekta te pozdravio sve učenike i njihove nastavnike, nazočne ravnatelje i goste E-medce
    Pomoćnik Ministra MZOS, dr. Dragan Schwarz čestitao je svim sudionicima skupa na izuzetno velikom poslu kojheg su odradili u prošloj školskoj godini,  te pohvalio ovakvu inicijativu povezivanja škola, i nadasve, praktičnu primjenu uporabe IC tehnologija u školama. Naglasio je kako Ministarstvo upravo podržava ovakve projekte te obećao daljnju potporu.

Zvonimir Stanić, ravnatelj CARNet-a, u svom je pozdravnom govoru istakao sva pozitivna iskustva koja je CARNet uoćio u ovom projektu, te pozvao na daljnju suradnju, ali i praktičnije korištenje brojnih resursa koje je CARNet školama i upravo ovakvim projektima stavio na raspolaganje
   Davor Vidaković, ravnatelj Medicinske škole Ante Kuzmanića Zadar, zahvalio se svima koji su u proteklom vremenu pomogli da se ovaj projekt razvije do ovakvih razmjera i postane primjer praktičnog rada.
   U nastavku svečanog otvaranja "DANA E- medice" Edin Kadić, voditelj projekta ,,E-medica", Sanja Roje, nacionalni voditelj tima razmjene učenika i Josip Brusić, urednik portala u kratko su prezentirali cjelovita ostvarenja projektnih timova.
   Nakon večere, upriličena je zabava za sve sudionike, a koja je (normalno) trajala do dugo u noć.

Drugi dan učenici i nastavnici predstavili su svoju školu i izložili su svoje projekte i ostvarene razmjene učenika u projektu ,,E-medica".

Organizacijski odbor.

Alen Vukelić, dr. med. i Josip Brusić, dr.stom. neposredno prije njihovog predavanja ,,Multi discplinarni pristup sadržajima e-učenja".

Izvjestiteljski tim ,,E-medice" kojeg predvodi Josip Brusić, dr.stom.

Zajednička fotografija svih sudionika skupa ,,DANI E-medice".

objavio: Josip Brusić   datum: 30. 5. 2007.

« Prosinac 2018 »