Dokumenti škole

KURIKULUM I GODIŠNJI PLAN I PROGRAM MEDICINSKE ŠKOLE U RIJECI ZA šk.god. 2015./2016.

Školski kurikulum i Godišnji plan i program Medicinske škole u Rijeci za školsku godinu 2015./2016. nakon objave na mrežnim stranicama škole razmatran je i usvojen na Nastavničkom vijeću, 24. rujna 2015., Vijeću roditelja, 28. rujna 2015., Vijeću učenika, 28. rujna 2015., te na sjednici Školskog odbora koja je održana 29. rujna 2015. godine.

Dokumenti se nalaze u prilogu.

Priloženi dokumenti:
MsRi_GPP_2015_2016.pdf (2.48 MB)
MsRi_kurikulum_2015_2016.pdf (1.02 MB)

objavio: Mirna Vitković   datum: 2. 10. 2015.