preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Rijeka
Raspored informacija

Podjela svjedodžbi za maturante i učenike od 1.-3. r. - obavijest i raspored Vijest ima dokument u privitku

  :: opširnije :: 


objavio: Bosiljka Jelača  datum: 27. 6. 2017. 13:30
» Arhiva naših vijesti    
 


 

 

TERMINI INFORMACIJA I KONZULTACIJA

ZA ŠK.GOD. 2016./2017.

2. POLUGODIŠTE

 

 

IME I PREZIME

1. i 3. razred ujutro

2. i 4. razredi popodne

2. i 4. razred ujutro

1. i 3. razredi popodne

NENSI ARAMINČIĆ

Četvrtak,

8,00-8,45

Četvrtak

10,00-15,00

SANELA AZIROVIĆ

Ponedjeljak, Cambierieva 17

10,00-15,00

Ponedjeljak, Cambierieva 17

12,00-13,00

BAKULA KREŠIMIR

Utorak

15,45-16,30

Utorak

9,40-10,25

SILVIA BARNJAK

Četvrtak

14,55-15,40

Četvrtak

11,35-12,20

IVANA BLAŠKAN

Ponedjeljak

9,40-10,25

Ponedjelajk

16,50-17,35

MARIJA BOSIĆ

Utorak

11,30-12,15

Utorak

15,15 -16,00

JOSIP BRUSIĆ

 

 

BUBNIĆ JELENA

Petak

12,15-13,00

Petak

12,15-13,00

MARIJA BUKVIĆ

Ponedjeljak

13,15-14,00

Ponedjeljak

13,15-14,00

ZVONKO BUMBER

Ponedjeljak

10,45-11,30

Ponedjelajk

15,45 – 16,30

ANTONELA CRVELIN

Srijeda – Cambierieva

8,00-8,45

Srijeda – Cambierieva

8,00-8,45

VESNA ČAČIĆ

Srijeda

15,00-16,00

Srijeda

15,00-16,00

MIA ČERNIVEC

Utorak

10,50-11,35

Srijeda

16,50 – 17,30

TOMISLAV ČORAK

Petak

9,30-10,40

Petak

18,30-19,15

DUNJA ČOVIĆ

Petak

13,15 – 13,40

Petak

13,15 – 13,40

MELITA DOLIĆ

RAZREDNIŠTVO

Ponedjeljak, 17,35-18,30

Četvrtak, 12,25-13,15

Konzultacije  za nastavu TZK

Utorak, 12,25-13,00

Konzultacije za nastavu TZK

Ponedjeljak, 17,30-18,30

DANIELA DEPOLO

Četvrtak

12,20-13,15

Četvrtak

12,20 – 13,15

KORNELIA DORAČIĆ

Petak – Cambierieva

12,15-13,00

Petak – Cambierieva

12,15-13,00

NINA DRLJEVIĆ

Srijeda

16,30 -17,15

Srijeda

13,15- 14,05

DANIJELA ĐURIĆ PERIĆ

Ponedjeljak

16,50 -17,35

Ponedjeljak

9,40-10,25

IRENA EISENKOHL NOVAKOVIĆ

Ponedjeljak

15,45 – 16,30

Ponedjeljak

10,45 – 11,30

LEO GRUBELIĆ

Ponedjeljak

11,35 – 12,20

Ponedjeljak

14,55-15,40

DUNJA FRKOVIĆ

Četvrtak

11,35 – 12,20

Petak

16,50 – 17,35

MARICA GAŠO

Četvrtak

11,35 – 12,20

Četvrtak

14,55 -15,40

VESNA GIACONI

Utorak

14,05 – 14,50

Utorak

12,30 – 13,15

JASMINKA HRŽIĆ GRUBELIĆ

Petak

14,55 – 15,40

Petak

11,35 – 12,20

RAJKA HUSEJINI

Srijeda

14,50-15,15

Srijeda

15,40-16,00

TATJANA HOLJEVIĆ

Srijeda

11,35 – 12,20

Utorak

13,15 – 14,00

ALEKSANDRA IVKOVIĆ

Utorak, Cambierieva 17

15,45 -16.30

Utorak, Cambierieva

10,25 – 11,10

MARIJA JURETIĆ

Četvrtak

14,55 – 15,40

Srijeda

17,45 – 18,30

ELDA KARADŽA

Ponedjeljak

11,30-12,15

Ponedjeljak

11,30-12,15

GORAN KAUZLARIĆ

Utorak

17,40 – 18,25

Utorak

18,50- 9,25

LEO KLAPAN

Utorak

15,45-16,30

Četvrtak

10,45-11,30

SANDA KLARIN

Četvrtak

13,15 -14,00

Četvrtak

13,15 -14,00

FILIP KNEZOVIĆ

Utorak

11,35 – 12,20

Srijeda

18,30 – 19,15

MILVIA KOKIĆ BAĆAC

Ponedjeljak

15,30 – 16,15

Ponedjeljak

9,45-10,30

SINTIJA KOSTADINA

Utorak

12,25-13,10

Utorak

13,15 – 14,00

SANDRA KOVAČ

Utorak

9,40 – 10,25

Četvrtak

16,30 – 17,15

DORA KOVAČEVIĆ

Utorak

14,05 – 14,55

Utorak

12,25 – 13,10

JASMINA KREČ

Petak – Cambierieva

12,30-13,15

Petak – Cambierieva

12,30-13,15

INES KRŠOVNIK

Srijeda

12,30-13,15

Ponedjeljak

9,30 – 10,15

MARINA KUKALJ BANOVIĆ

Četvrtak - Cambierieva

15,30-16,15

Četvrtak – Cambierieva

15,30-16,15

ŽELJKO KUKIĆ

Utorak

10,45 – 11,30

Ponedjeljak

10,45 – 11,30

SANJA PAŠKVAN KUSTIĆ

Četvrtak

15,45 – 16,30

Četvrtak

12,25 – 13,10

NIKOLA LAZIĆ

Ponedjeljak

11,35-12,20

Ponedjeljak

14,55-15,40

MIRJANA LONČAR

Utorak

12,20-13,10

Utorak

12,20-13,10

TATJANA LOVRIN

Ponedjeljak

12,30 – 13,15

Ponedjeljak

14,10 – 14,45

VLASTA LOVRIĆ MARAS

Ponedjeljak

11,35 – 12,20

Čatvrtak

10,25-11,30

SARASVATI MARAČ

Srijeda

12,30 – 13,00

Srijeda

9,00 – 9,30

DRAŽENKA MARIČIĆ

Četvrtak

9,45 – 10,25

Četvrtak

16,50 – 17,30

VINKO MARIJANOVIĆ

Četvrtak

11,35 – 12,20

Četvrtak

14,50 – 15,35

BOGUMILA MARTINAC BOROVAC

Srijeda

14,05 – 14,50

Srijeda

13,15 – 14,00

MARIJAN MATEJČIĆ

Utorak

15,45 – 16,45

Ponedjelajk

15,30-16,30

ALEKSANDRA MIHELČIĆ

Četvrtak

18,15 – 19,00

Utorak

17,30 – 18,15

TAMARA MILOJEVIĆ

Ponedjeljak

12,30-13,30

Četvrtak

10,00 – 10,30

ZVONKO MIŠKIĆ

Petak

16,00- 16,45

Četvrtak

10,30-11,15

KRISTINA OREŠKOVIĆ

Srijeda

18,30-19,15

Srijeda

8,00-8,45

SANJA OREŠKOVIĆ

Srijeda

16,00-17,00

Srijeda

9,00-10,00

LILJANA PAVLOVIĆ

Četvrtak

14,00 - 14,45

Četvrtak

12,15-13,10

MARTINA RAJNOVIĆ

Četvrtak

14,00 – 14,45

Četvrtak

12,20 – 13,15

SNJEŽANA SALOPEK

Utorak

12,25-13,10

Utorak

13,15 – 14,00

KRISTINA SEMEŠ PAJIĆ

Srijeda

12,25-13,10

Srijeda

16,30 – 17,15

LOBERT SIMIČIĆ

Petak

11,30 – 12,20

Petak

15,00 – 15,45

JASMINKA SIŠUL MUSINOV

Utorak

14,05 – 14,50

Utorak

14,55-15,40

LIDIJA DOMITROVIĆ

Četvrtak

13,15-14,00

Četvrtak

13,15-14,00

KSENIJA ŠODA

Utorak

13,15 – 14,00

Utorak

13,15 – 14,00

ANDREA ŠULJIĆ

Četvrtak

14,00-14,45

Četvrtak

12,30-13,15

GABRIJELA ŠVARCER

Utorak

14,05-14,50

Utorak

14,05-14,50

DANIJELA TIBLJAŠ

Ponedjeljak

12,25-13,10

Ponedjeljak

14,05 – 14,50

VANJA TOLIĆ

Ponedjeljak

12,25-13,10

Ponedjeljak

12, 25 – 13,10

INES TURKOVIĆ

Četvrtak

14,55-15,45

Četvrtak

11,30-12,20

SAŠA ULJANČIĆ

Ponedjeljak

12,25-13,10

Ponedjeljak

12,25-13,10

ANA ULJAR

Srijeda

9,45 – 10,30

Srijeda

16,30 – 17,15

BOŽICA VIČEVIĆ

Ponedjeljak

10,45 – 11,00

Ponedjeljak

15,45-16,30

DIJANA VIDLJINOVIĆ

Srijeda

11,35 – 12,20

Srijeda

12,20 – 13,05

MARCELLA VIDMAR

Srijeda

8,45 – 9,30

Srijeda

15,00 – 15,45

MIRNA VITKOVIĆ

Četvrtak

11,00 – 11,45

Četvrtak

15,30 -16,15

IRENA VLAČIĆ ANIĆ

Ponedjeljak

15,45 – 16,30

Četvrtak

14,00 – 14,45

ANDREA VUCELIĆ

Srijeda

10,25 – 10,50

Utorak

14,50-1515

ZDENKO VUKELIĆ

Srijeda

17,00 – 17,30

Srijeda

16,00 – 16,30

IVANA VUKONIĆ

Petak

14,55 – 15,40

Ponedjeljak

13,15 – 14,00

MARTINA WEINBERGER

VILJUŠIĆ

Utorak

10,45-11,30

Utorak

15,45-16,30

MARINA ŽILIĆ DEŠIĆ

Ponedjeljak

13,15-14,00

Ponedjeljak

13,15-14,00

JOVANKA ŽIŽA

Utorak

14,00 – 15,00

Srijeda

14,00 – 15,00

SLAVENKA ŽUŽA

Petak

16,30 – 17,15

Petak

15,00 – 15,45

 

Sukladno članku 14. Pravilnika o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi, u posljednjem tjednu prije završetka nastavne godine ne organiziraju se roditeljski sastanci i individualni informativni razgovori.


Od 7. rujna 2015. godine smo u novoj zgradi na adresi Braće Branchetta 11a. 


Kalendar
« Srpanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji



Katalog knjižnice

e-Dnevnik

Korisni linkovi
Poučavanje

Ministarstva
 • MZOŠ

Agencije
 • AZOO
 • ASOO
 • NCVVO

Upisi u srednju školu

Projekti

Info


Tražilica



Google

Anketa
Želim se upisati u smjer:











Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Forum




preskoči na navigaciju