preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Rijeka
Raspored informacija

Raspored informacija i konzultacija za drugo polugodište školske godine 2018/19. Vijest ima dokument u privitku

TERMINI INFORMACIJA I KONZULTACIJA

ZA ŠK.GOD. 2018./2019.

2. POLUGODIŠTE 

 

IME I PREZIME

1. i 3. razred ujutro

2. i 4. razredi popodne

2. i 4. razred ujutro

1. i 3. razredi popodne

LEA ARAMINČIĆ

 

Petak

15,45-16,30

Ponedjeljak

13,15-14,00

NENSI ARAMINČIĆ

Utorak

8,45-9,30

Utorak

14,55-15,40

SANELA AZIROVIĆ

Četvrtak (Cambierieva)

10,00-11,00

 Petak (Cambierieva)

17,00-18,00

SILVIA BARNJAK

Srijeda

 16,30-17,15

Srijeda

12,25-13,10

ERIK BENAS

 

Četvrtak

14,50-15,35

Četvrtak

11,35-12,20

IVANA BLAŠKAN

Utorak

12,25-13,10

Ponedjeljak

12,25-13,10

MARIJA BOSIĆ

Utorak (Cambierieva)

11,30-12,15

Utorak (Cambierieva)

15,15-16,00

JOSIP BRUSIĆ

 

 

BUBNIĆ JELENA

 

 

ZVONKO BUMBER

Ponedjeljak

11,35-12,20

Ponedjeljak

16,50-17,35

ANTONELA CRVELIN

Četvrtak (Cambierieva)

8,00-8,45

Četvrtak (Cambierieva)

8,00-8,45

VESNA ČAČIĆ

Srijeda

13,15-14,00

Srijeda

15,45-16,30

MIA ČERNIVEC

Ponedjeljak

9,40-10,25

Ponedjeljak

15,45-16,30

TOMISLAV ČORAK

 

 

DUNJA ČOVIĆ

Četvrtak

13,15-14,00

Ponedjeljak

12,20-13,15

DANIELA DEPOLO

 

 

MELITA DOLIĆ

Utorak

9,35-10,20

Četvrtak

18,30-19,15

KORNELIA DORAČIĆ

 

 

NINA DRLJEVIĆ

Srijeda

15,40-16,25

Petak

14,00-14,50

DANIJELA ĐURIĆ PERIĆ

Utorak

15,45-16,30

Petak

11,35-12,20

IRENA EISENKOHL NOVAKOVIĆ

Srijeda

11,35-12,20

Srijeda

11,35-12,20

DUNJA FRKOVIĆ

Utorak

16,50-17,35

Ponedjeljak

14,45-15,30

MARICA GAŠO

Ponedjeljak

12,25-13,10

Ponedjeljak

14,55-15,40

VESNA GIACONI

Utorak

19,15-19,45

Petak

12,30-13,10

TATJANA HOLJEVIĆ

Četvrtak

10,45-11,30

Četvrtak

10,45-11,30

JASMINKA HRŽIĆ GRUBELIĆ

 

 

ALEKSANDRA IVKOVIĆ

Četvrtak

15,45-16,30

Četvrtak

8,00-8,45

BOSILJKA JELAČA

 

Utorak

12,30-13,30

Utorak

16,00-17,00

JASMINA JURAŠIĆ

 

Srijeda (Cambierieva)

11,00-11,45

Petak (Cambierieva)

17,15-18,00

MARIA JURETIĆ MOHORIĆ

Ponedjeljak

10,30-11,15

Utorak

17,45-18,30

ELDA KARADŽA

Srijeda

11,35-12,20

Srijeda

11,35-12,20

GORAN KAUZLARIĆ

Utorak

16,15-16,45

Srijeda

14,00-14,45

LEO KLAPAN

Utorak

16,50-17,35

Petak

9,40-10,25

SANDA KLARIN

Petak

16,50-17,35

Četvrtak

9,40-10,25

FILIP KNEZOVIĆ

 

Srijeda

13,15-14,00

Četvrtak

14,55-15,40

MILVIA KOKIĆ BAĆAC

Ponedjeljak

15,00-15,30

Petak

10,00-10,45

DORA KOVAČEVIĆ

Utorak

11,35-12,20

Utorak

14,55-15,40

SINTIJA KOVAČEVIĆ

 

Petak

12,25-13,10

Četvrtak

14,50-15,40

NIKOLINA KRASNIĆI

 

Petak

12,20-13,15

Petak

14,00-14,45

INES KRŠOVNIK

Srijeda

14,50-15,30

Ponedjeljak

16,45-17,30

 

MARINA KUKALJ BANOVIĆ

Srijeda (Cambierieva)

13,00-13,45

Srijeda (Cambierieva)

13,00-13,45

ŽELJKO KUKIĆ

Srijeda (Cambierieva)

17,00-17,45

Srijeda (Cambierieva)

17,00-17,45

NIKOLA LAZIĆ

Srijeda

14,05-14,50

Ponedjeljak

15,45-16,30

MIRJANA LONČAR

Srijeda

12,15-13,15

Srijeda

12,15-13,15

VLASTA LOVRIĆ MARAS

Četvrtak

14,05-14,50

Četvrtak

12,25-13,10

TATJANA LOVRIN

 

Ponedjeljak

15,45-16,30

Ponedjeljak

11,35-12,20

LUCA LUKIĆ

Petak

17,40-18,25

Petak

8,50-9,35

DRAŽENKA MARIČIĆ

Utorak

19,10-19,35

Utorak

11,35-12,15

VINKO MARIJANOVIĆ

Ponedjeljak

12,25-13,10

Ponedjeljak

14,05-14,50

BOGUMILA MARTINAC BOROVAC

Utorak

15,45-16,30

Utorak

10,25-11,10

MARIJAN MATEJČIĆ

Srijeda

13,45-14,30

Srijeda

900,-9,45

ALEKSANDRA MIHELČIĆ

Srijeda

10,25-11,20

Srijeda

16,00-16,45

ZVONKO MIŠKIĆ

Ponedjeljak

14,55-15,40

Utorak

15,35-16,20

KRISTINA OREŠKOVIĆ

Četvrtak

16,50-17,35

Utorak

12,25-13,10

SANJA OREŠKOVIĆ

Ponedjeljak

9,30-10,15

Srijeda

15,45-16,30

SANJA PAŠKVAN KUSTIĆ

Srijeda

17,35-18,15

Četvrtak

9,40-10,20

LILJANA PAVLOVIĆ

 

 

 

DANIJELA ROGIĆ

 

Četvrtak

10,50-11,35

Četvrtak

15,35-16,20

SNJEŽANA SALOPEK

Četvrtak

12,25-13,10

Petak

14,55-15,40

LOBERT SIMIČIĆ

Ponedjeljak

10,50-11,30

Ponedjeljak

14,00-15,00

JASMINKA SIŠUL MUSINOV

Utorak

12,25-13,10

Utorak

14,55-15,40

MAJA ŠMURINIĆ RINČIĆ

 

Ponedjeljak

13,15-14,00

Ponedjeljak

16,10-16,50

KSENIJA ŠODA

Utorak

13,15-14,00

Utorak

11,35-12,20

ANDREA ŠULJIĆ

 

 

GABRIJELA ŠVARCER

Petak

12,25-13,10

Petak

12,25-13,10

DANIJELA TIBLJAŠ

 

Srijeda

14,55-15,40

Srijeda

13,15-14,00

VANJA TOLIĆ

 

Ponedjeljak

12,25-13,10

Četvrtak

10,45-11,30

 

SANJA TOMIĆ

 

Ponedjeljak

13,15-14,00

 

Srijeda

13,15-14,00

INES TURKOVIĆ

 

Petak

10,45-11,30

Petak

9,40-10,25

SAŠA ULJANČIĆ

Ponedjeljak

11,00-11,30

Ponedjeljak

14,00-14,45

ANA ULJAR

 

Srijeda

10,30-11,15

Srijeda

17,45-18,30

MARIJA VELKOVSKI

 

 

 

BOŽICA VIČEVIĆ

 

Utorak

10,45-11,30

Utorak

14,50-15,30

MARCELLA VIDMAR

Ponedjeljak

8,45-9,30

Ponedjeljak

17,35-18,20

 

MIRNA VITKOVIĆ

Srijeda

10,45-11,30

Srijeda

15,40-16,25

IRENA VLAČIĆ ANIĆ

 

Petak

16,45-17,30

Petak

9,30-10,15

ANDREA VUCELIĆ

 

Četvrtak

10,25-10,45

Četvrtak

15,00-15,20

ZDENKO VUKELIĆ

 

 

 

IVANA VUKONIĆ

 

Četvrtak

12,25-13,10

Srijeda

14,55-15,40

MARTINA WEINBERGER VILJUŠIĆ

 

Utorak

10,25-11,10

Utorak

15,45-16,30

MARINA ŽILIĆ DEŠIĆ

 

Utorak

14,50-15,30

Utorak

11,00-11,30

JOVANKA ŽIŽA

 

Ponedjeljak

12,00-13,00

Ponedjeljak

15,00-16,00

SLAVENKA ŽUŽA

Ponedjeljak

15,50-16,30

Srijeda

12,30-13,10

Zadnja promjena napravljena 14.5.2019.

  :: opširnije :: 


objavio: Bosiljka Jelača  datum: 14. 2. 2019. 11:04

Termini roditeljskih sastanaka

Poštovani roditelji,

u nastavku možete vidjeti vrijeme i mjesto održavanja roditeljskih sastanaka. 

  :: opširnije :: 


objavio: Bosiljka Jelača  datum: 14. 9. 2017. 14:56
» Arhiva naših vijesti    
 


    

Medicinska škola u Rijeci ima razvijenu misiju koja je proizašla iz duge i bogate medicinske prakse u Gradu Rijeci koja je formirala visoko kvalitetnu obrazovnu instituciju za potrebe zdravstvenih kadrova unutar Republike Hrvatske . Škola ima regionalni i nacionalni značaj. Medicinska škola u Rijeci obrazuje zdravstvene brandove u suvremenom hrvatskom odnosno europskom okruženju prema potrebama tržišta rada.

Ravnatelj

Alen Vukelić,dr.med.

 

Od 7. rujna 2015. godine smo u novoj vlastitoj zgradi u secesijskom stilu na adresi Braće Branchetta 11a između Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci te Fakulteta zdravstvenih studija u Rijeci.U neposrednoj blizini nalazi se i naš drugi objekt u sklopu KBC-a na adresi Cambierieva 17. 

 


Kalendar
« Srpanj 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji


Katalog knjižnice

e-Dnevnik

EMA


Korisni linkovi
Poučavanje

Ministarstva
 • MZOŠ

Agencije
 • AZOO
 • ASOO
 • NCVVO

Upisi u srednju školu

Projekti

Info


Tražilica



Google

Anketa
Želim se upisati u smjer:











Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Forum




preskoči na navigaciju