Diseminacija drugog modula na temu Prezentacijske vještine

Projekt Agencije za odgoj i obrazovanje Zagreb i britanskog Savjeta iz Zagreba: "Poboljšanje znanja, vještina i kompetencija u poučavanju, rukovođenju i upravljanju školskog nastavnog osoblja u Republici Hrvatskoj" (2006- - 2008.) održava se u osam modula. U četvrtak, 13. ožujka 2008. godine održana je diseminacija drugog modula na temu Prezentacijske vještine za nastavnike Medicinske škole u Rijeci. Seminar je vodio Alen Vukelić, dr. koji je prošao drugi modul usavršavanja. Održane su radionice za dvije grupe nastavnika.

Projekt Agencije za odgoj i obrazovanje obuhvaća osam modula:

1. modul - Mentorstvo pripravnicima

2. modul - Prezentacijske vještine

3. modul - Upravljanje promjenama

4. modul - Standardi u obrazovanju

5. modul - Kompetencije nastavnika

6. modul - Inkluzija učenika

7. modul - profesionalno usavršavanje

8. modul - Upravljanje i rukovođenje

Alen Vukelić, koji je vodio radionice, završio je sve module usavršavanja i certificirani je diseminator Agencije za odgoj i obrazovanje za ovaj projekt. Modul Prezentacijske vještine je prvi u nizu modula koji će se diseminirati kroz plenarna izlaganja i radionice za nastavnike Medicinske škole u Rijeci.

U prvoj grupi u radionici su marljivo radili: Sanja Orešković, Sanda Klarin, Marica Gašo, Silvana Bićanić, Božica Vičević, Martina Weinberger Viljušić, Marcella Vidmar, Ksenija Šoda, Josip Brusić, Zvonko Miškić, Milena Jelovčić, Saša Bačić Stanišić, Jelena Bubič, Jasminka Hržić Grubelić, Tatjana Holjević i Andrea Šuljić.

U drugoj grupi bili su: Herta Lubiana, Aleksandra Mihelčić, Heli Kompanjet, Marinko Lazzarich, Goran Kauzlarić, Jasna Superina Vlah, Lorna Ivančić Vukelić, Lobert Simičić, Garbrijela Švarcer i Diana Frank.

objavio: Mirjana Lončar   datum: 13. 3. 2008.