Županijsko natjecanje "Lidrano 2008"

U četvrtak, 6. ožujka 2008. u Hrvatskom kulturnom domu na Sušaku održano je Županijsko natjecanje "Lidrano 2008". Iz naše škole samostalnom recitacijom sudjelovala je Monika Stipetić, I-6 s recitacijom "Demon i dama", autora Mile Pavičević - mentor: dr.sc. Marinko Lazzarich, prof. Monika je izvrsnom interpretacijom predložena za državni susret "Lidrano 2008". Također, Dorian Hoppe, I-5, Franciska Žgombić, I-6, Mia Ventin, III-4 i Klara Meštrović, III-5 koji su izveli recital "Misli", autora Davida Lodge predloženi su za državni susret. Učenike je pripremio dr.sc. marinko Lazzarich, prof.

U petak, 7. ožujka 2008. u Hrvatskom kulturnom domu na Sušaku na Županijskim susretima "Lidrano 2008" sa skupnim nastupom nastupili su: Dorian Hoppe, I-5, Franciska Žgombić, I-6, Mia Ventin, III-4 i Klara Meštrović, III-5. Izveli su recital "Misli", autora Davida Lodge. Učenike je pripremio dr.sc. Marinko Lazzarich, prof.

I taj recital je predložen za državno natjecanje "Lidrano 2008", koji će se održati od 20. do 26. travnja 2008. u Drbrovniku.

objavio: Mirjana Lončar   datum: 6. 3. 2008.