Prva sjednica Ispitnog odbora za školsku godinu 2007./2008.

U srijedu, 20. veljače 2008. održana je konstituirajuća sjednica Ispitnog odbora za školsku godinu 2007./2008. Na sjednici su određeni mentori i formirane komisije za završni ispit, određen je kalendar završnog ispita te zadaci i pitanja za završni ispit.

Članovi ispitnog odbora su: predsjednik Radovan Šoljaga, dr., zamjenik Mirjana Lončar, dipl.ing., zapisničar Danijela Grubišić, prof.

Obrazovni profil medicinska sestra - medicinski tehničar:

Zdravstvena njega djeteta: Daniela Depolo, VMS (mentor), Branka Čulum, VMS, Ivanka Bačić, VMS, Ana Šimunović, VMS, Gordana Lamza, VMS, Tatjana Čargonja, VMS, Katica Peranić Šegota, VMS, Danijela Višnjić, VMS, Spomenka Crnković, VMS

Zdravstvena njega internog bolesnika: Kata Krivičić, VMS, (mentor), Herta Lubiana, VMS (mentor), Vesna Jurčić, VMS, Nada Randić, VMS, Dorica Božić, VMS, Snježana Marinović, VMS, Renata Palfi, VMS, Snježana Juričić, VMS, Sandra Grgurević, VMS

Zdravstvena njega kirurškog bolesnika: Heli Kompanjet, prof. (mentor), Irena Eisenkohl Novaković, VMS (mentor), vesna Čačić, VMS, Renata Vurdelja, VMS, Marija Kalčić, VMS, Suzana Kos, VMS, Nera Baretić, VMS, Jadranka Unković, VMS, Lidija Vitas, VMS, Vlasta Juričić, VMS, nevenka Lakić, VMS

Obrazovni profil zdravstveno-laboratorijski tehničar:

Laboratorijska hematologija: Nensi Araminčić, lab.ing. (mentor), Vesna Šupak, dipl.ing., Neven Sučić, lab.ing.

Mikrobiologija s parazitologijom: Nensi Araminčić, lab.ing. (mentor), Alen Vukelić, dr., Neven Sučić, lab.ing.

Medicinska biokemija: Dragica Svetina, prof. (mentor), Vesna Šupak, dipl.ing,, Nensi Araminčić, lab.ing.

Obrazovni profil sanitarni tehničar

Pretraga vode: Melita Scutari Šoić, dipl.ing. (mentor), Dragica Svetina, prof., Dajana Odorčić, lab.ing.

Dezinfekcija, dezinsekcija i deratizacija: Melita Scutari Šoić, dipl.ing. (mentor), Tihomir Grgat, dipl.ing., Mirjana Lončar, dipl.ing.

Mikrobiologija s epidemiologijom: Nensi Araminčić, lab.ing. (mentor), Alen Vukelić, dr., Neven Sučić, lab.ing.

Obrazovni profil fizioterapeutski tehničar

Milena Jelovčić, VFT (mentor), Aleksandra Mihelčić, VFT (mentor), Saša Dragičević, VFT (mentor), Jasminka Hržić Grubelić, VFT (mentor), Faruk Đumišić, VFT (mentor), Jadranka Slunjski, VFT, Marija Matešić, VFT, Mirjana Brozina, VFT

Obrazovni profil zubotehničar

Marija Bosić, viši zubotehničar (mentor), Nevena Kotri, zubotehničar (mentor), Kornelia Doračić, zubotehničar (mentor)

Obeazovni profil farmaceutski tehničar: Slavica Briševac, mr.ph. (mentor), Tatjana Smeraldo, mr.ph. (mentor), Ines Krajačević, mr.ph. (mentor)

Komisije za usmeni dio završnog ispita:

Hrvatski jezik: Lorna Ivančić Vukelić, prof. (mentor), Ksenija Šoda, prof. (mentor), Ana Uljar, prof. (mentor), dr.sc. Marinko Lazzarich, prof., Silvia Barnjak, prof., Kristina Orešković, prof.

U programu medicinska sestra - medicinski tehničar: mr.sc. Esma Halepović Đečević, dr., Bogu,ila Martinac Borovac, dr., Irena Vlačić Anić, dr., Daniela Depolo, VMS, Heli Kompanjet, prof., Irena Eisenkohl Novaković, VMS, Herta Lubiana, VMS, Kata Krivičić, VMS

U programu zdravstveno-laboratorijski tehničar: Alen Vukelić, dr., Vesna Šupak, dipl.ing., Nensi Araminčić, lab.ing.

U programu sanitarni tehničar: Mirjana Lončar, dipl.ing., Alen Vukelić, dr., Melita Scutari Šoić, dipl.ing.

U programu fizioterapeutski tehničar: mr.sc. Esma Halepović Đečević, dr., Alen Vukelić, dr., Irena Vlačić Anić, dr., Milena Jelovčić, VFT, Aleksandra Mihelčić, VFT, Saša Dragičević, VFT, Jasminka Hržić Grubelić, VFT, Faruk Đumišić, VFT

U programu farmaceutski tehničar: Slavica Briševac, mr.ph., Tatjana Smeraldo, mr.ph., Ines Krajačević, mr.ph.

U programu zubotehničar: Josip Brusić, dr.stom., Marija Bosić, viši zubotehničar, Nevena Kotri, zubotehničar, Kornelia doračić, zubotehničar

Učenici koji su se plasirali na državno natjecanje "Schola medica 2008" i učenici koji se pripremaju kao rezerva za državno natjecanje oslobođeni su praktičnog dijela završnog ispita.

Aldina Pajić, IV-2, Aleksandra Marković, IV-2, Ani Polonijo, IV-4, Vidoslava Tomić, IV-3, Tanja Šuvak, IV-5, Dajana Šalinović, IV-5, Ivan Keš, IV-7, Ana Uhač, IV-7, Sebastijan Badjuk, IV-7, Barbara Turković, IV-6, Anita Purić, IV-6, Ines Turk, IV-6

Rokovi završnog ispita:

Predmaturalna praksa do 26. travnja 2008.

Nastava završava 21. svibnja 2008.

Usmena obrana završnog rada 2., 3., 4. i 5. lipnja 2008.

Zadaća iz hrvatskog jezika 6. lipnja 2008.

Usmena obrana strukovnih sadržaja i usmena obrana hrvatskog jezika od 9. do 20. lipnja 2008.

Svečana podjela zvaršnih svjedodžbi 24. lipnja 2008.

Popravni ispiti za maturante 3. i 4. lipnja 2008. Učenici koji polože popravni ispit mogu 5. lipnja 2008. pristupiti usmenoj obrani zavrnog rada

Ljetni rok završnog ispita krajem kolovoza 2008., a zimski rok u siječnju 2009. godine

Svim maturantima želimo puno uspjeha na završnom ispitu!

objavio: Mirjana Lončar   datum: 20. 2. 2008.