Školsko natjecanje iz engleskog jezika

U utorak, 22. siječnja 2008. održano je školsko natjecanje iz engleskog jezika. Sudjelovalo je 30 učenika iz drugih razreda i 12 učenika iz četvrtih razreda. tea Marija Šumera, II-4 i Tina Smoljanović, II-6 plasirale su se na županijsko natjecanje. Mentor im je Vesana Giaconi, prof. Županijsko natjecanje održat će se u Medicinskoj školi u Rijeci, 13. ožujka 2008.

Drugi razred
Tea Marija Šumera, II-4               42/60                Vesna Giaconi, prof.
Tina Smoljanović, II-6                  42/60                Vesna Giaconi, prof.
Davor Bolf, II-5                           38/60                Dunja Frković, prof.
Barbara Leško, II-6                     37/60                Vesna Giaconi, prof.
Alen Štimac, II-4                        36/60                Vesna Giaconi, prof.
Iva Nakićen, II-5                         35/60                Dunja Frković, prof.
Eni Mohorić, II-7                         35/60                Danijela Grubišić, prof.
Tea Ćorić, II-4                            35/60                Vesna Giaconi, prof.
Ivana Vlah, II-5                           34/60                Dunja Frković, prof.
Erik Benas, II-4                          34/60                Vesna Giaconi, prof.
Manuela Pines, II-4                    34/60                Vesna Giaconi, prof.
Ilinko Vrebac, II-1                       34/60                Dunja Frković, prof.
Lucia Golac, II-4                         34/60                Vesna Giaconi, prof.
Roberta Matulić, II-5                   34/60                Dunja Frković, prof.
Sandro Lukić, II-7                       33/60                Danijela Grubišić, prof.
Ivona Radović, II-7                      33/60                Danijela Grubišić, prof.
Stefano Rudin, II-5                      33/60                Dunja Frković, prof.
Valentina Zubović, II-1                 32/60                Danijela Grubišić, prof.
Giuliana Čargonja, II-5                32/60                Dunja Frković, prof.
Irena Sinovčević, II-1                   31/60                Danijela grubišić, prof.
Antonija Žunić, II-6                     31/60                Vesna Giaconi, prof.
Dominik Čop, II-4                       28/60                Vesna Giaconi, prof.
Don Papandopulo, II-7                27/60                Danijela Grubišić, prof.
Nina Grbac, II-3                          24/60                Danijela Grubišić, prof.
Mislav Niessner, II-4                   24/60                Vesna Giaconi, prof.
Mateo Prskalo, II-4                     20/60                Vesna Giaconi, prof.
Kristina Jurić, II-5                        20/60                Dunja Frković, prof.
Ela Hlastec, II-5                         19/60                Dunja Frković, prof.
Demir Ferhatović, II-5                  18/60                Dunja Frković, prof.
Hrvoje Vitars, II-3                        17/60                Danijela Grubišić, prof.

Četvrti razred

Nina Krapić, IV-2                        38/60              Danijela Grubišić, prof.

Juraj Prša, IV-2                           35/60             Danijela Grubišić, prof.

Robert Babić, IV-4                      34/60              Vesna Giaconi, prof.

Raphael Thierry Santos Račan, IV-2        34/60   Danijela Grubišić, prof.

Marko Radivojević, IV-3   33/60                          Dunja Frković, prof.

Nina Cimerman, IV-7      26/60                           Dunja Frković, prof.

Gloria Mališa, IV-7         26/60                           Dunja Frković, prof.

Ivo Štefan, IV-4              26/60                           Vesna Giaconi, prof.

Ivan keš, IV-7                 23/60                          Dunja Frković, prof.

Dorian Ristić, IV-7          23/60                          Dunja Frković, prof.

Biljana Sušanj, IV-1        19/60                          Vesna Giaconi, prof.

Ana Špigić, IV-7             18/60                          Dunja Frković, prof.

objavio: Mirjana Lončar   datum: 14. 2. 2008.