Sport - nogomet (M)

U srijedu, 6. veljače 2008. u dvorani "Dinko Lukarić" na Kozali u organizaciji Riječkog sportskog saveza održano je drugo kolo gradskog prvenstva srednjih škola 2007./2008 u malom nogometu. Ekipa "Medicinara" startala je s pobjedom. Pobijedili su ekipu "Sprinta" s rezultatom 6 : 1. Ekipu vodi Saša Dragičević, VFT. U četvrtak, 14. veljače u trećem kolu ekipa "Medicinara" pobijedila je ekipu "Elektrona" s rezultatom 5:3. U petak 22. veljače 2008. ekipa "Medicinara" pobijedila je ekipu "Olimpie" s rezultatom 3:0.

Članovi malonogometne ekipe "Medicinara" su: Šimun Starčević, I-4, Silverio Marić, II-4, Demir Ferhatović, II-5, Dino Piljić, III-5, Sanin Muminović, III-4, Ivan jasprica, III-4, Dalibor Mandušić, III-2, Matko Glažar, III-5, Tomislav Salopek, IV-4, Ivan Butorac, IV-4, Mladen Lučić, IV-4, Sanjin Grbac, IV-7, Davor Fibinger, III-3, Leo Čavić, I-7, Toni Jović, I-7, Tunjo Parić, II-2. Ekipu vode Saša Dragičević, VFT i Lobert Simičić, prof.

U utorak, 26. veljače 2008. nogometna ekipa "Medicinara" dobila je utakmicu protiv ekipe "ŠPUR", Škole za primijenjenu umjetnost rezultatom 3:0 jer im protivnici nisu došli.

Time je nogometna ekipa "Medicinar" osvojila prvo mjesto u svojoj skupini i plasirala se u drugi krug natjecanja koji se igra 4. ožujka 2008. u dvorani "Dinko Lukarić" na Kozali.

objavio: Mirjana Lončar   datum: 7. 2. 2008.