Radionica "Medicinski fitness" u fitness centru "Blue gim"

Učenici Medicinske škole u Rijeci, smjer fizioterapeutski tehničar, III4 razred, u sklopu vježbi iz Kineziterapije sudjelovali su na radionici "Medicinski fitness" organiziranoj u fitness centru "Blue gim".

fotogalerija:

Medicinski fitness je kombinacija sportskog treninga i kineziterapije koji postaje zlatni standard fizioterapije, posebno nakon bolesti i povreda sustava organa za pokretanje.
Radionicu su održali osobni fitness treneri Siniša Rogić apsolvent Kineziološkog fakulteta u Zagrebu i Žana Kadrić studentica Kineziološkog fakulteta u Zagrebu i naša bivša učenica /smjera fizioterapeutski tehničar/. Vježbe su održane u pratnji nastavnica strukovnih predmeta Jasminke Hržić-Grubelić, Gabrijele Švarcer i Vanje Tolić.
Zahvaljujemo se fitness centru "Blue gim", a posebno našim kolegama na velikom angažmanu. Veselimo se budućoj suradnji!

objavio: Silvana Bićanić   datum: 15. 3. 2017.

« Studeni 2017 »