Zatvaranje državnog natjecanja "Schola medica 2016"

Državno natjecanje "Schola medica 2016" u programu medicinska sestra - tehničar opće njege i fizioterapeutski tehničar završilo je u petak, 15. travnja 2016. u Medicinskoj školi u Rijeci, podjelom medalja najboljim učenicima, priznanjima za sve sudionike i zahvalnicama njihovim mentorima. Medalje i priznanja uručili su viši savjetnik iz Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih, gospodin Siniša Markulin i predsjednica državnog povjerenstva Irena Eisenkohl Novaković, bacc.med.techn. Prvo mjesto osvojila je Andriana Kupanovac iz Medicinske škole Osijek. Drugo mjesto Anna Maria Katić iz Srednje škole Viktorovac, Sisak, a treće mjesto Kristijan Kosić iz Škole za medicinske sestre Vinogradska iz Zagreba. Iskrene čestitke učenicima i njihovim mentorima. Kroz program je vodila Almira Asani, učenica IV-2 razreda. Medalje i priznanja uručili su viši savjetnik iz Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih, gospodin Siniša Markulin i predsjednica državnog povjerenstva Aleksandra Mihelčić, prof. Prvo mjesto osvojila je Petra Vujić iz Zdravstvenog učilišta Zagreb, drugo mjesto Antonela Rupčić iz Zdravstvene škole Split, a treće mjesto Natalia Biberica iz Medicinske škole u Rijeci, mentor Gabrijela Švarcer. U glazbenom programu sudjelovali su Lucija Rajnović, II-4 razred i učenici III-2 razreda koji su pjevali na znakovnom jeziku. Iskrene čestitke učenicima i njihovim mentorima. Više pogledajte u foto-galeriji.

objavio: Mirjana Lončar   datum: 16. 4. 2016.