Natjecanje učenika s programima u zdravstvenim zanimanjima "SCHOLA MEDICA 2016."

Natjecanje učenika s programima u zdravstvenim zanimanjima medicinska sestra-tehničar ppće njege, fizioterapeutski tehničar i dentalni tehničar na školskoj razini odvijalo se u petak, 12.veljače 2016. u "maloj školi".

fotogalerija:

U programu medicinska sestra-tehničar pristupilo je 23 učenika i to 18 iz

IV-1: Antonela Alevanja, Paula Franović, Anamarija Lupić, Josip Macan, Ana Marenić, Elena Miščević, Sara Mureta, Martina Novoselac, Klaudio Popov, Lorena Rast, Sara Šimić, Ivana Tominac, Irena Vrzić, Marija Žagar i Robert Žmirić;

IV-2: Almira Asani, Katarina Čačić, Andrea Jukić, Josipa Klasan, Dora Viduka.

Najbolja je bila ELENA MIŠČEVIĆ (IV-1) i ona će se dalje natjecati na državnom natjecanju.
U povjerenstvu su bile Daniela Depolo prof.reh., Saša Uljančić prof. reh. i Irena Eisenkhol Novaković, bacc.med.techn.

U programu fizioterapeutskih tehničara natjecalo se 10 učenika iz IV-4 razreda: Natalia Biberica, Marina Bulić, Ella Ilak, Sebastian Ružić, Marta Savić, Luči Brkljača, Marija Majetić, Karmen Ćućić, Katarina Malešević i Sandra Iskra. Najbolja je bila NATALIA BIBERICA koja će ići na državno natjecanje. U povjerenstvu su bile: Milena Jelovčić viši fizioterapeut, Jasminka Hržić Grubelić viši fizioterapeut i Aleksandra Mihelčić prof. reh.

U programu dentalni tehničar natjecalo se 6 učenika iz IV-7 razreda: Antonia Gržinčić, Petra Orlić, Klara Tomažin, Mateja Badurina, Klara Zaharija i Antonia Burić. Najbolja su bile ANTONIA GRŽINČIĆ I PETRA ORLIĆ koje će ići na državno natjecanje.

Čestitke svim natjecateljima i članovima povjerenstava na velikom trudu. Eleni, Nataliji, Antoniji i Petri želimo puno sreće na državnom natjecanju.

objavio: Silvana Bićanić   datum: 15. 2. 2016.