Solidarnost na djelu

Učenici V-1 i V-2 pod vodstvom voditeljice mladeži Crvenog križa Medicinske škole u Rijeci Danijele Tibljaš, bacc.med.techn. sudjelovali su akciji "Solidarnost na djelu 2015."

Pogledajte i foto-galeriju

Gradsko društvo Crvenog križa Rijeka shodno Odluci o zajedničkim akcijama Hrvatskog Crvenog križa u 2015. godini kao zajedničku akciju svih društava Hrvatskog Crvenog križa je organiziralo tradicionalnu 43. akciju "Solidarnost na djelu 2015." pod motom "Vaš dar za pravu stvar".

Akcija se provodila u šatoru Crvenog križa smještenom na Trgu 128. brigade Hrvatske vojske, od 12.listopada do 15. listopada. Građanima se mjerio arterijski krvni tlak i prikupljala novčana sredstva prodajom bonova - bookmarka u vrijednosti od 5 kuna.

Naši učenici su sudjelovali u srijedu, 14. listopada i četvrtak, 15. listopada i to:

V-1 u srijedu:

1. Maria Jurčević

2. Ana-Marija Kovačević

3. Ivana Dodik

4. Nikolina Ožbolt

5. Mario Marijanović

6. Antoonela Dujmić

7. Andrea Jardas

8. Andrea Andrić

V-2 u četvrtak:

1. Martina Henc

2. Ivana Derenčinović

3. Tea Vrcelj

4. Anamarija Semenčić

5. Dora Modrić

6. Gloria Natahli

7. Melisa Mehmedović

8. Tajana Stojanović

objavio: Silvana Bićanić   datum: 16. 10. 2015.