Primanje kod župana za prvonagrađene učenike i mentore

U četvrtak, 13. lipnja 2013. u Domu kulture Čavle upriličeno je primanje za učenike i metore koji su osvojili prva mjesta na državnim i međunarodnim natjecanjima. Prigodne darove učenicima i mentorima uručili su župan Zlatko Komadina, pročelnica Upravnog odjela za  obrazovanje, kulturu i sport Jasna Blažević, zamjenica župana Marina Medarić i gradonačelnik Željko Lambaša.

Iz Medicinske škole u Rijeci prva mjesta na državnim natjecanjima u školskoj godini 2012./2013. osvojili su:

Admir Mehanović, III-6 razred - državno natjecanje iz islamskog vjeronauka - mentor Hidajet Hasanović, dipl.teolog

Andrea Gašaj, IV-5 razred - državno natjecanje "Schola medica 2013" u programu zdravstveno-laboratorijski tehničar - mentorica Dragica Svetina, prof.

Pegi Pavletić, IV-6, Megi Pavletić, IV-3, Matilda Car, III-5 i Dina Bolkovac, III-5 razred - državna smotra GLOBE škola - prvonagrađeni projekt "Kvaliteta vode Mrtvog kanala i mogućnosti revitalizacije" - mentorica Tatjana Holjević, dr.

objavio: Mirjana Lončar   datum: 13. 6. 2013.