Studeni 2011 - Mjesec borbe protiv raka

Liga protiv raka Primorsko-goranske županije i Klubovi liječenih od zloćudnih bolesti u suradnji s Gradom Rijeka, Odjelom gradske uprave za zadravstvo i socijalnu skrb priređuju poseban edukacijski program o zloćudnim bolestima. U srijedu, 17. studenog 2011. u 17,30 sati održano je u Vijećnici Grada Rijeke predavanje o Prevenciji u liječenju ginekoloških tumora - zaštiti od HPV-a, predavač dr.sc. Alemka Brnčić Fischer, dr.med. Predavanju su prisustvovali učenici IV-1 i IV-2 razreda, programa medicinska sestra-medicinski tehničar s voditeljicom nastave iz ginekološke i onkološke njege Jadrankom Lučić, VMS.

Naše zdravlje je u našim rukama!

Uključite se u program jer putem njega možete:

Više znati o izbjegavanju, otkrivanju i liječenju

Više moći pomagati sebi i drugima

Više biti čuvar zdravlja

Program obilježavanja Mjeseca borbe protiv raka

Srijeda, 9. studeni 2011. u Vijećnici grada Rijeke predavanje - Pojavnost zloćudnih tumora u Primorsko-goranskoj županiji, predavač doc.dr.sc. Giulia Malatestinić, dr.med. i Suvremene mogućnosti liječenja tumora, predavač prim.mr.sc. Ira Pavlović Ružić, dr.med.

Srijeda, 17. studeni 2011. u Vijećnici Grada Rijeke predavanje - Prevencija u liječenju ginekoloških tumora - zaštita od HPV-a, predavač dr.sc. Alemka Brnčić Fischer, dr.med.

Srijeda, 23. studeni 2011. u Vijećnici Grada Rijeke predavanje - Dječje zloćudne bolesti, predavač prof.dr.sc. Jelena Roganović, dr.med.

Utorak, 29. studeni 2011. u Vijećnici Grada Rijeke predavanje - Tumori grla, predavač Robert Tićac, dr.med. i Iz života i rada klubova lige informiraju: Klub "Nada" (Katherine Trinajstić), Klub "Mirta" (Gordana Rena), Klub leukemije i limfomi (Nataša Ribić). Na kraju je predviđen nastup zbora "Novi glas".

Liga protiv raka Primorsko-goranske županije

Info: Rijeka, Jadranski trg 4/III, tel./fax. 338-091

Dežurstvo i informacije utorkom od 18-19 sati

dr.sc. Alemka Brnčić Fischer, dr.med.

objavio: Mirjana Lončar   datum: 18. 11. 2011.