Stručni skup Međužupanijskog stručnog vijeća

U petak, 11. studenog 2011. u Medicinskoj školi u Rijeci u Cambierievoj 17, održan je stručni skup Međužupanijskog stručnog vijeća Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih. Skup je organizirala i vodila Herta Lubiana, VMS, voditeljica međužupanijskog stručnog vijeća u sektoru zdravstva i socijalne skrbi. U privitku možete pogledati power-point prezentacije održanih predavanja.

Sadržaj stručnog skupa:

1. Učenici s teškoćama u srednjoškolskom odgojno-obrazovnom procesu, predavač Olgica Jukić, profesor mentor, rehabilitator, Centar za odgoj i obrazovanje, Rijeka

2. Iskustva iz Londona, predavač Morana Endrighetti, prof. engleskog jezika, Medicinska škola u Rijeci, Rijeka

3. Razne obavijesti

Iz Medicinske škole u Rijeci stručnom skupu Međužupanijskog stručnog vijeća nazočilo je 22 nastavnika i ravnatelj Radovan Šoljaga: Alen Vukelić, Nensi Araminčić, Irena Vlačić Anić, Draženka Maričić, Elda Karadža, Daniela Depolo, Tatjana Holjević, Sanja Orešković, Milena Jelovčić, Jasminka Hržić Grubelić, Heli Kompanjet, Jadranka Lučić, Irena Eisenkohl Novaković, Saša Bačić Stanišić, Kata Krivičić, Gabrijela Švarcer, Aleksandra Mihelčić, Nevene Kotri, Marija Juretić, Antonela Crvelin, Mirjana Lončar i Diana Pernuš. Iz Primorsko-goranske županije skupu je nazočila Rahela Sindičić.

Veliku pomoć u organiziraju stručnog skupa pružili su učenici četvrtog razreda programa medicinska sestra - medicinski tehničar: Filip Knezović, IV-2, Mateja Galović, IV-2, Maja Kosanović, IV-1, Sara Sušanj, IV-2 i Damir Ikanović, IV-2.

Priloženi dokumenti:
Medicinska_skola.pptx (261.48 KB)
Iskustva_iz_Engleske_PP.ppt (1.64 MB)

objavio: Mirjana Lončar   datum: 11. 11. 2011.