Sastanak Učeničkog vijeća

U utorak, 21. rujna 2010. održan je konstituirajući sastanak Učeničkog vijeća za školsku godinu 2010./2011. Za predsjednika Učeničkog vijeća izabran je Teo de Privitellio, IV-7 razred, zamjenika Damir Vučinić, IV-6 razred, zapisničar Endy Kupec, II-5 razred. Za člana Povjerenstva za kvalitetu imenovan je Teo de Privitellio, IV-7 razred. Na sastanku je usvojen školski kurikulum i godišnji plan i program za školsku godinu 2010./2011.

Članovi Vijeća učenika za školsku godinu 2010./2011.:

predsjednik učeničkog vijeća – Teo de Privitellio, IV-7 razred

zamjenik predsjednika učeničkog vijeća – Damir Vučinić, IV-6 razred

zapisničar učeničkog vijeća: Endy Kupec, II-5 razred

Predstavnici prvih  razreda:

Ana Grdić, I-1 razred, Corina Balić, I-2 razred, Emilija Polonijo, I-3 razred, Zrinka Trope, I-4 razred, Mario Ćurić, I-5 (zamjenik Antonio Paravić); Martina Naranđa, I-6 razred; Antonio Melnjak, I-7 (zamjenik Zoe Čupić)

Predstavnici drugih razreda:

Lovro Anić, II-1 (zamjenik Ana Božinović); Damir Ikanović, II-2 (zamjenik Emil Bratić);  Matej Grenko, II-3 (zamjenik Marina Mataja); Ivana Vidaković, II-4 zamjenik Dajana Mijočević), Endy Kupec, II-5 (zamjenik Maja Nikić), Lalita Barišić, II-6 (zamjenik David Vukojević); Zrinka Rogoznica, II-7 (zamjenik Matea Maškarin)

Predstavnici trećih razreda:

Anamarija Sokolić, III-1 (zamjenik Anatolij Stojčević); Tina Matahlija, III-2 (Vanessa Lukić); Ivan Drašković, III-3 (zamjenik Mattea Nasić); Mateo Udovičić, III-4, Nikolina Špoljarić, III-5 (zamjenik Franjo Varga); Stela Novotny, III-6 (zamjenik katarina Kustić); Ida Klić, III-7 (zamjenik Marina brković); Ingrid Javor, III-8 (zamjenik Viktorija Host)

Predstavnici četvrtih razreda:

Sara Jurčević, IV-1 (zamjenik Iva Grubić); Eni Milanković, IV-2 (zamjenik katarina Mihajlović); Iva Slavić, IV-3 (zamjenik Petra Nadoveza); Nataša Malnar, IV-4 (zamjenik Marino Tomulić-Holjar); Matteo Mudrić, IV-5 (zamjenik Doris Ivančić); Damir Vučinić, IV-6 (zamjenik Karlo Hren); Teo de Privitellio, IV-7 (zamjenik Luka Rakun)

objavio: Mirjana Lončar   datum: 22. 9. 2010.