Obilježena 15 godišnjica mature

U subotu, 5. lipnja 2010. obilježena je 15 godišnjica mature nekadašnjeg IV-3 razreda programa medicinska sestra-tehničar, razrednik Goran Kauzlarić, prof.

Školske godine 1994./1995. maturirali su: Barbara Bekirović, Dušanka Bojić, Dubravka Bošnjak, Nevija brmalj, Jadranka Burek, Vesna Car, Sebastijan Cunjac, Jurica Ćosić, Lara Divić, Kristijan Duišin, Marina Flego, Gordana Grbavac, Ankica Grgurić, Rene-Raymond Gulin, Irena Jereb, Jasna Jurković, Mihaela Katnić, Biljana Kljajić, Žana Kivela, Marina Knežević, Sandra Krajina, Lara Kožul, Diana Maković, Andrej Mataija, Tanja Mauhar, Marina Mavrinac, Lidija Muhvić, Antonija Obadić, Tatjana Paulić, Danijela Rahmanović, Sebastijan Raspor, Sanda Safić i Mihaela Turkalj.

objavio: Mirjana Lončar   datum: 6. 6. 2010.