Natjecanja iz struke povodom Dana škole 2009

U petak, 23. listopada 2009. održana su natjecanja iz zdravstvene njege (medicinska sestra - medicinski tehničar), kineziologije (fizioterapeutski tehničar), laboratorijske hematologije i medicinske biokemije (zdravstveno-laboratorijski tehničar) i natjecanje iz laboratorijske fiksne protetike (zubotehničar) u povodu Dana škole.

Na natjecanju iz zdravstvene njege sudjelovali su učenici iz smjera medicinska sestra - medicinski tehničar Irena Sinovčević IV-1, Martina Fičko IV-1, Elida Ilijazi IV-2, Nataša Kosjer IV-1, Valentina Zubović IV-1, Carla Medvedić IV-2, Marina Curi IV-1, Jasna Melnjak IV-1, Gabrijela Lovrić IV-1, Samanta Sirotnjak IV-1 i Mateja Belan IV-2.

Rezultati natjecanja iz zdravstvene njege:

1. Irena Sinovčević IV-1

2. Martina Fičko IV-1

Elida Ilijazi IV-2

3. Nataša Kosjer IV-1

Valentina Zubović IV-1

Carla Medvedić IV-2

Pogledaj više u foto-galeriji

Na natjecanju iz laboratorijske hematologije i medicinske biokemije sudjelovali su učenici iz smjera zdravstveno-laboratorijski tehničar (IV-5):

Faris Brkić, Demir Ferhatović, Nermina Mumiši, Ivana Vlah, Roberta Matulić, Matea Nikolić i Ela Hlastec.

Rezultati natjecanja iz laboratorijske hematologije i medicinske biokemije:

1. Nermina Mumiši

2. Ela Hlastec

3. Matea Nikolić

Pogledaj više u foto-galeriji

Na natjecanju iz kineziologije sudjelovali su učenici iz smjera fizioterapeutski tehničar (III-4):

Josipa Ban, Ivana Balukčić, Iva Sušljić, Ana Veršić, Lisa Miletić, Ivona Olivieri, Sara Maljevac, Irena Bagić i Marina Bašić Palković.

Modeli za natjecanje bili su Andrea Mohorović i Bojan Despotović iz I-4 razreda.

Rezultati natjecanja iz kineziologije:

1. Ivona Olivieri

2. Sara Maljevac

3. Josipa Ban

Pogledaj više u foto-galeriji

Na natjecanju iz laboratorijske fiksne protetike sudjelovali su učenici smjera zubotehničar (III-7):

Ana Zanić, Andreja Dušanić, Helena Rukavina, Nikolina Rumac, Spomenka Mirić, Ariana Slivka, Ira Popović, Antonija Ahmed, Teo de Privitellio, Ivona Špoljarić, Barbara Mičetić i Ivan Orešković.

Rezultati natjecanja iz laboratorijske fiksne protetike:

1. Antonia Ahmed

2. Ana Zanić

3.Andreja Dušanić

Pogledaj više u foto-galeriji

objavio: Josip Brusić   datum: 23. 10. 2009.