Finale sportskih natjecanja

U četvrtak, 22. listopada 2009. održana su finalna natjecanja u povodu Dana škole u muškoj i ženskoj odbojci. U muškoj odbojkaškoj utakmici za treće mjesto između ekipe drugih i četvrtih razreda pobijedila je ekipa četvrtih razreda rezultatom 2 : 1, a u utakmici za prvo mjesto između muških ekipa prvih i trećih razreda pobijedila ekipa trećih razreda rezultatom 2 : 0. Konačni plasman: prvo mjesto osvojila je ekipa trećih razreda, drugo mjesto ekipa prvih razreda, treće mjesto ekipa četvrtih razreda i četvrto mjesto ekipa drugih razreda.

U ženskoj odbojkaškoj utakmici za treće mjesto između ekipe drugih i četvrtih razreda pobijedila je ekipa drugih razreda rezultatom 2 : 1, a u utakmici za prvo mjesto između ženskih ekipa prvih i trećih razreda pobijedila ekipa trećih razreda rezultatom 2 : 0. Konačni plasman: prvo mjesto osvojila je ekipa trećih razreda, drugo mjesto ekipa prvih razreda, treće mjesto ekipa drugih razreda i četvrto mjesto ekipa četvrtih razreda.

Pogledaj u foto-galeriji

Muška odbojkaška ekipa četvrtih razreda osvojila je treće mjesto

Muška odbojkaška ekipa drugih razreda osvojila je četvrto mjesto

Muška odbojkaška ekipa prvih razreda osvojila je drugo mjesto

Pobjednici ovogodišnjeg turnira za dan škole je muška odbojkaška ekipa trećih razreda

Prvo mjesto osvojila je muška odbojkaška ekipa trećih razreda u sastavu: Kristian Biberica, III-2, Robert Jozić, III-5, Filip Zadković, III-5, Ivan Krizmanić, III-5, Luka Varga, III-4, Marko Rimac, III-2, Dino Janeš, III-4, Renato Habijanec, III-4, Patrick Franović, III-5, Luka Perušić, III-6 razred.

Drugo mjesto osvojila je muška odbojkaška ekipa prvih razreda u sastavu: Toni Forgić, I-4, Robert Grego, I-2, Anteo Lukšić, I-2, Emil Bratić, I-2, Lovro Anić, I-2, Elvis Malkoč, I-5 i Teo Linić, I-2 razred.

Treće mjesto osvojila je muška odbojkaška ekipa četvrtih razreda u sastavu: Mislav Niessner, IV-4, Davor Janeš, IV-4, Ivan Kelečić, IV-5, Ali Khalif, IV-5, Matteo Prskalo, IV-4, Don Papandopulo, IV-7, Sandro Lukić, IV-7, Sandi Surina, IV-7, Faris Brkić, IV-5 i Bojan Blaškić, IV-6 razred.

Četvrto mjesto osvojila je muška odbojkaška ekipa drugih razreda u sastavu: Bruno Filipović, II-4, Filip Ružić, II-4, Arben Marku, II-2, Drago Lasić, II-4, Mateo Udovičić, II-4, Mateo Stanišić, II-5, Roberto Ćaćan, II-4 i Matija Rađa, II-4 razred.

Četvrto mjesto osvojila je ženska odbojkaška ekipa četvrtih razreda u sastavu: Tajana Rubeša, IV-7, Ivana Dolušić, IV-7, Ivana Krstina, IV-7, Agata Begić, IV-7, Lucija Golac, IV-4, Stephanie Sente, IV-7, Milica Dragičević, IV-2 i Barbara Leško, IV-6 razred.

Treće mjesto osvojila je ženska odbojkaška ekipa drugih razreda u sastavu: Josipa Kolobarić, II-8, Ivona Budimir, II-8, Lucija Pende, II-8, Tina Simčić, II-7, Marina Brković, II-7, Ira Igić, II-7, Ida Klić, II-7, Dorotea Fućak, II-7 i Katarina Kustić, II-6 razred.

Drugo mjesto osvojila je ženska odbojkaška ekipa prvih razreda u sastavu: Daria Omerdić, I-6, Nora Bačić, I-4, Doris Košćak, I-4, Tina Cvitković, I-4, Ani Merkl, I-3, Korina Zugan, I-6, Andrea Petrović, I-5, Stefani Grudiček, I-5, Natali Stanković, I-1 razred.

Prvo mjesto osvojila je ženska odbojkaška ekipa trećih razreda u sastavu: Adrijana Anđić, III-6, Sanja Stojanović, III-6, Nataša Malnar, III-4, Katarina Čabraja, III-4, Morana Šamec, III-4, Anja Tančica, III-2, Sara Lukežić, III-1 i Antonela Juretić, III-7 razred.

objavio: Mirjana Lončar   datum: 22. 10. 2009.