Turnir u briškuli i trešeti

U ponedjeljak, 12. listopada 2009. u povodu obilježavanja Dana Medicinske škole u Rijeci započeo je turnir u briškuli i trešeti. Ove godine na turniru je prijavljeno je 12 parova: Luka Varga i Marino Tomulić-Holjar iz III-4 razreda, Karlo Hren i Igor Vranić iz III-6 razreda, David Vukojević i Daria Omerdić iz I-6 razreda, Mateja Polić i Pegi Pavletić iz I-6 razreda, Sandi Surina i Borna Fanedl iz IV-7 razreda, Eni Mohorić i Romina Srok iz IV-7 razreda, Roberta Matulić i Giuliana Čargonja iz IV-5 razreda, Mirjana Lončar i Stanislav Srok, Ive Zurak i Nikša Vitković, Slavenka Žuža i Lobert Simičić, Josip Brusić i teo de Privitellio, III-7 te Marcella Vidmar i Danijela Rogić.

U drugi krug plasirali su se: Marcella Vidmar, prof. i Danijela Rogić, prof.; Mirjana Lončar, dipl.ing. i Stanko Srok; Luka Varga, III-4 i Marino Tomulić-Holjar, III-4; Josip Brusić, dr.stom. i Teo de Privitellio, III-7; Slavenka Žuža, prof. i Lobert Simičić, prof. te Eni Mohorić, IV-7 i Romina Srok, IV-7. Turnir se nastavlja u srijedu, 14. listopada 2009.

objavio: Mirjana Lončar   datum: 13. 10. 2009.