Gradsko natjecanje ŠSK u odbojci (Z)

U ponedjeljak, 23. veljače 2009. započelo je Gradsko natjecanje ŠSK u odbojci za djevojke. U prvoj utakmici ekipa Ekonomske škole pobijedila je ekipu "Medicinar", Medicinske škole u Rijeci s rezultatom 2 : 0 (25 : 12, 25:17). Za ekipu "Medicinara" igrale su: Ina Jeršan, IV-6, Marija Cergolj, IV-5, Ivana Dolušić, III-7, Antonela Juretić, II-7, Lucija Pende, I-8, Josipa Kolobarić, I-8, Tina Simčić, I-7, Marina Radošević, IV-6.  Ekipu je vodio Lobert Simičić, prof.

Pogledaj u foto-galeriji

objavio: Mirjana Lončar   datum: 23. 2. 2009.