Školsko natjecanje iz kemije

U četvrtak, 5. veljače 2009. održano je školsko natjecanje iz kemije. Sudjelovalo je devet učenika iz prvih razreda i jedan učenik iz četvrtog razreda. Vedran Marković, IV-6 postigao je 46,5 boda od mogućih 50 i plasirao se na županijsko natjecanje (mentor: Slavenka Žuža, prof.). U kategoriji prvih razreda sudjelovalo je 8 učenika iz I-8 razreda: Lucija Pende, Frančeska Žic, Morena Devčić, Ivona Budimir, Viktorija Host, Josipa Kolobarić, Danijel Munitić (metor Draženka Maričić, prof.) i jedna učenica I-3 razreda: Darija Damjanović (mentor Milvia Kokić Baćac). Najbolji rezultat postigla je Viktorija Host, I-8 razred.

Pogledaj u foto-galerji

objavio: Mirjana Lončar   datum: 6. 2. 2009.