Finalne utakmice odbojke (M) i (Ž)

U četvrtak, 23. listopada 2008., finalnim susretima ženskih odbojkaških ekipa završen je odbojkaški turnir povodom Dana škole. Kod dječaka 1. mjesto osvojila je ekipa drugih razreda, 2. mjesto ekipa trećih razreda. Kod djevojaka: prvo mjesto osvojila je ekipa četvrtih razreda, drugo mjesto ekipa drugih razreda, treće mjesto ekipa prvih razreda, a četvrto mjesto ekipa trećih razreda.

Pogledaj u foto-galeriji

Ekipa drugih razreda (M) nastupila je u sastavu: Ivan Krizmanić, II-5, Robert Jozić, II-5, Mateo Stanišić, II-5, Renato Habijanec, II-5, Marino Tomulić-Holjar, II-4. Na slici su i dva učenika četvrtih razreda koji su jedini došli na turnir: Srđan Topalović, IV-5 i Jakov Trope, IV-5.

Ekipa trećih razreda (M) nastupila je u sastavu: Karlo Pernuš, III-7, Mladen Bošnjak, III-7, Sandi Surina, III-7, Don Papandopulo, III-7, Faris Brkić, III-5, Demir Ferhatović, III-5, Dino Forgić, III-5, Ali Khalaf, III-5, Ivan kelečić, III-5, Stefano Rudin, III-5

Ekipa prvih razreda (Ž) nastupila je u sastavu: Ivana Budimir, I-8, Ingrid Javor, I-8, Lucija Pende, I-8, Josipa Kolobarić, I-8, Tina Simčić, I-7, Marina Brković, I-7, Amanda Prtotić, I-7, Hana Jusanović, I-7, Ida Klić, I-7, Ema Kranjčec, I-5, Elena Jovanovski-Petrović, I-5.

Ekipa drugih razreda (Ž) nastupila je u sastavu: Anja Tančića, II-2, Sara Lukežić, II-1, Sandra Tubin, II-2, Nataša Malnar, II-4, Morana Šamec, II-4, Antonela Juretić, II-7, Andriana Anđić, II-6.

Ekipa trećih razreda (Ž) nastupila je u sastavu: Ivana Dolušić, III-7, Ivana Krstina, III-7, Tajana Rubeša, III-7, Valentina Mlakar, III-7, Stephanie Sente, III-7, Ivana Lukanović, III-3, Barbara Leško, III-6, Tamara Mustačka Bačić, III-1

Ekipa četvrtih razreda (Ž) nastupila je u sastavu: Marija Cergolj, IV-5, Andrea Lončarić, IV-5, Nina Karavanić, IV-5, Corinna Paro, IV-5, Barbara Brnjac, IV-5, Marina Radošević, IV-6, Marina Semion, IV-6, Ina Jeršan, IV-6, Andrea Bulić, IV-7.

objavio: Mirjana Lončar   datum: 26. 10. 2008.