Natjecanja povodom obilježavanja Dana Medicinske škole u Rijeci

Četvrtak, 23. listopada 2008. započela su natjecanja po smjerovima:
natjecanje zdravstveno-laboratorijskih tehničara
natjecanje iz zdravstvene njege
natjecanje iz kineziologije
natjecanje zubotehničara

natjecanje iz analitičke kemije

finale sportskih natjecanja:

odbojka (Ž) i odbojka (M)

Pogledaj u foto-galeriji

Natjecanja se održavaju u "Maloj školi", Cambierieva 17.

Pogledajte slike s natjecanja u fotogaleriji.

Na natjecanju zubotehničara sudjelovali su učenici III-7 razreda: Borna Fanedl, Don Papandopulo, Toni Stocovaz, Valentina Mlakar, Ivana Dolušić, Ivana Krstina, Lea Kućel, Maja Šupuković i Ada Topčagić.

1. mjesto: Toni Stocovaz, III-7
2. mjesto: Borna Fanedl, III-7
3. mjesto: Maja Šupuković, III-7

Na natjecanju medicinskih sestara (zdravstvena njega) sudjelovale su: Nedmira Salibašić, IV-2, Amalija Bajramovski, IV-2, Brigita Maračić, IV-1, Kristina Vlah, IV-2, Marija Brnelić, IV-1, Nikolina Tepša, IV-2 i Lea Lazarević, IV-1.

1. mjesto: Amalija Bajramovski, IV-2
2. mjesto: Nedmira Salibašić, IV-2
3. mjesto: Lea Lazaravić, IV-1

Na natjecanju zdravstveno-laboratorijskih tehničara sudjelovale su učenice IV-5 razreda: Kristina Aščić, Matija Cergolj, Maja Lukić, Nikolina Kaštelan, Sabina Krznarić, Nina Marinović i Ljubica Zec.

1. mjesto: Ljubica Zec, IV-5
2. mjesto: Nina Marinović, IV-5
3. mjesto: Sabina Krznarić, IV-5

Na natjecanju fizioterapeutskih tehničara su učenici III-4 razreda: Matteo Prskalo, Erik Benas, Franjo Jurišić, Ida Pavelić, Lucija Golac, Ivana Matić, Jasna Stanić i Silvija Krunić.

1. mjesto: Ivana Matić, III-4
2. mjesto: Lucija Golac, III-4
3. mjesto: Silvija Krunić, III-4

Na natjecanju iz analitičke kemije sudjelovali su učenici II-6, III-5 i III-6 razreda: Katarina Jusić, Eldina Bilić, Romina Matejčić, Wendy Vlakančić, Nermina Mumiši, Faris Brkić, Nina Savić i Andrea Perušić.

1. Faris Brkić, III-5
2. mjesto: Romina Matejčić, III-6
3. mjesto: Nermina Mumiši, III-5

objavio: Josip Brusić   datum: 23. 10. 2008.