Akcija dobrovoljnog darivanja krvi 2018.

Dani Medicinske škole u Rijeci, 19. listopada 2018. obilježeni su Akcijom dobrovoljnog darivanja krvi.  Akciji darivanja krvi odazvalo se 65 punoljetnih učenika i nastavnica Andrea Šuljić. Krv je darovalo 36 učenika, od toga 23 učenika je krv darovalo prvi put, 10 učenika drugi put, a 3 učenika krv je darovalo treći put.

Akciju dobrovoljnog darivanja krvi pripremila je i vodila Danijela Tibljaš, magistra sestrinstva, voditeljica Mladeži Crvenog križa Medicinske škole u Rijeci.

fotogalerija:

Darovali krv sljedeći učenici:

4.-1

Gabriela Pandur, Jelena Draguljić, Lucija Kovačević

4.-2

Matija Makek

4.-3

Tijana Kukuljan, Lucija Ažić

4.-4

Adrijano Klić, Mateo Manestar, Katarina Došen, Dominik Kerik, Fran Katalinić, Tomislav Stašić

4.-6

Ivana Sović, Karmen Klasan

4.-7

Katja Turković, Barbara Poljančić

5.-1

Antonio Babić, Lucija Balentović, Bruno Brkljačić, Arian Frlan, Ksenija Jerković, Sandra Kovačić, Enzo Šikić, Sanja Salković, Anita Terzić, Dorotea Spano, Valerija Maksimov, Karla Lucić, Doris Jeličić

5.-2

Ana-Maria Antić, Ana Bratović, Barbara Frankić, Alis Grgurić, Edi Vučić, Magdalena Majer, Jurica Lacković

objavio: Silvana Bićanić   datum: 29. 10. 2018.