Gradsko natjecanje u futsalu za mladiće 3. kolo

Treće kolo Gradskog natjecanja u futsalu za mladiće odigrano je 01.03.2018.godine u dvorani Dinko Lukarić na Kozali. Ekipa Medicinara igrala je protiv ekipe Krnjeva i pobijedila sa rezultatom 10:1. Nastupili smo u sastavu Lucijan Valenčić na golu, Rocco Čulina, Filip Demark,David Bačić, Marko Putnik, Nikola Čolić, Kristian Parmačević,Luka Šulentić, Tibor Mohorić i Stefan Antanasković.

Strijelci za Medicinar su: kapiten Marko Putnik 2 gola, Rocco Čulina 2 gola, Filip Demark 1 gol,Stefan Antanasković 1 gol, Kristian Parmačević 1 gol,  Nikola čolić 2 gola i David Bačić 1 gol.Danas su svi dečki dobili priliku da pokažu što znaju i umiju, no posebno se želim osvrnuti na našeg golmana Lucijana Valenčića. Medicinar je uvijek imao dobre golmane , pa se sada tradicija nastavlja. Nakon Giulijana Popovića i mnogih naših drugih golmana, ne želim ih sve nabrajati da nekog ne bih izostavila. Guili dobio si dostojnog nasljednika! Mogli bi ga prozvati "hobotnica" jer zaista je fenomenalan, te brani ono što je nemoguće obraniti. Hvala ti Lucijane. Hvala vam dečki jer dostojno prezentirate našu školu svojim pristupom i ponašanjem. Slijedeće kolo nam je odlučujuće, ušli smo u poluzavršnicu i gramo u utorak 06.03.2018. godine protiv Elka. Ova generacija ima priliku plasirati se među 4 najbolje ekipe u gradu.

objavio: Silvana Bićanić   datum: 2. 3. 2018.