preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Rijeka
Vijesti

Svečana podjela završnih svjedodžbi

U srijedu, 5. srpnja 2017. svečanom podjelom završnih svjedodžbi, uz nazočnost razrednika, nastavnika i roditelja ispratili smo još jednu generaciju maturanata.
Na početku svečanosti maturante je pozdravio ravnatelj Alen Vukelić, dr. Rezultate završnog ispita pročitala je voditeljica Nensi Araminčić, mag.med.lab.diagn. Ravnatelj je uručio plakete najboljim maturantima za ovu školsku godinu, Alenu Supičiću iz IV-3 razreda i Deanu Švabiću iz IV-4 razreda. U ime maturanata riječi zahvale izrekao je Alen Supičić iz IV-3 razreda. Prije svečane podjele završnih svjedodžbi maturanti su položili svečanu PRISEGU koju je pročitala Jasminka Hržić Grubelić,
bacc. physioth. Kroz program je vodila Ines Turković, mag.theol. Više pogledajte u foto-galeriji.


Školske godine 2016./2017. Medicinsku školu u Rijeci završili su:
V-1 razred, program medicinska setra-tehničar opće njege, razrednica Maja Šmurinić Rinčić, dipl.ing. i Lidija Domitrović, prof.
Antonela Alavanja, Matea Bengez, Iliana Brtan, Ivona Dvorničić, Paula Franović, Antonia Hlača, Ingrid Jekić, Anamarija Lupić, Tina Kečanović, Josip Mance, Ana Marenić, Elena Miščević, Sara Mureta, Martina Novoselec, Matea Pavlić, Kaudio Popov, Tamara Popović, Lorena Rast, Alen Smirnov, Sara Šimić, Ivana Šimunović, Ivan Šragalj, Dolores Štimac, Ivana Tominac, Irena Vrzić, Marija Žagar, Robert Žmirić, Doris Žubrinić

V-2 razred, program medicinska sestra-tehničar opće njege, razrednica Sanja Orešković, prof.
Almira Asani, marin Bakula, Željka Basrak, Ana Blažinić, Iva Cindrić, Robert Crnković, Slađana Cvijanović, Katarina Čačić, Marko Ćorović, Valentina Feranda, Renato Grgić, Nika Heberling, Dominik Horvat, Andrea Jukić, Josipa Klasan, Adriana Ključarić, Marina Lešić, Marin Marinović, Adrijana Osmani, Ivana Paljušaj, Karlo Perković, Karla Semion, Josipa Skorić Iskra, Rina Srdoč, Karla Šubat, Antonia Turbić, Dora Viduka, Nevena Vučković, Blanka Vujić, Ira Žižak

IV-3 razred, program tehničar nutricionist, razrednica Ines Turković, mag.theol
Nika Bačić, Dejan Bogić, Eni Ciklić, Doris Curać, Valentina Dashi, Tara Dehni, Luka Devčić, Andrej Dorić, Dora Jakovac, Anita Kauzlarić, Brigita Knežević, darina Kosanović, Ana Kuš, Armin Lišić, Karla Lovrinović, martina Maričević, Nikolina Musulin, Helena Petrović, Barbara Pleše, Valentina Ranić, David Skelin, Lucija Smolčić, Alen Supičić, Natalija Štimec, Lucija Šverko, Ema Vukušić, Bruna Žeželić

IV-4 razred, program fizioterapeutski tehničar, razrednica Dunja Frković, prof.
Josip Bajčić, Ange Bajus, Tea Barać, Marko Barić, Ana-Marija Boca, Darija Bogović, Ana Brozović, Laura Dessardo, Nina Dumić, Mihael Girotto, Katarina Gračan, Miroslav Iličić, Manda Knežević, Dominik Kučinić, Lucija Legac, Kristina Luketić, Nikolina Marić, Luka Mravić, Martina Pauković, Patricia Poropat, Viktor Svetić, Leon Luka Škapul, Karla Štefančić, Dean Švabić, Lara Trošelj, Ema Trpkov, Greta Udović, Marijana Vuković

IV-5 razred, program zdavstveno-laboratorijski tehničar, razrednik Zdenko Vukelić, prof.
Nea Badjuk, Ivana Blažić, Karolina Cibić, Paula Devjak, Monika Halepović, Miroslava Jovanović, Maja Jusić, Martina Marku, Blanka Plivelić, Petra Poljak, Nevio Rajter, Magdalena Vidas, Ivan Vlah, Ivan Žic

IV-5 razred, program sanitarni tehničar, razrednik sanitarni tehničar
Iris Fabijančić, Sara Gozdenović-Vukušić, Martina Iskra, Marko Lužaić, Josip Mersnik, Marinela Mifka, Ivan Milanović, Petra Mladenić, Renata Ostojić, Vito Polić, Iva Rašić, Ena Trošelj, Mirjam Vidas, Nadia Vidas, Morena Volarić, Natali Vuleta

IV-6 razred, program farmaceutski tehničar, razrednica Kristina Orešković, prof.
Ajla Azirović, Ivana Babić, Mateja Budisavljević, Patricia Butina, Valentina Čavlović, Patricija Fabijanić, Marieta Grdić, Paula Guščić, Lejla Hodžić, Maja Ivković, Iva Jovanović, Petra Kajić, Andrea Knežević, Elena Kranjčević, Winona Magašić, Petar Marelj, Ema Margitić, Amela mašinović, Ramona Miškulin, Mikela Oklen, Ivan Pavletić, Aleksandra Peranović, Emanuela Prpić, Barbara Rožman, Anamarija Strčić, Antonija Šikić, Lucija Vlašimsky, Dina Alida Zvonarić, Sara Žic

IV-7 razred, program dentalni tehničar, razrednica Jasmina Kreč, zuboteh.
Ivan Anić, Korina Ažić, Petra Badurina, Grazia Ban, Borna bešenić, Roko Bilen, Nikola Borčić, Klaudio Busnov, Deni Čop, Stjepan Deurić, Lea Dokoza, Marinela Dujmović, Klara Dundović, Nina Filipović, Gloria Holjevac, Iva Jelić, Adnan Jusić, Andrea Lalić, Ljubica Maravić, Lucija Marinović, Dominik Peranić, Nika Pribanić, Donatella Prizmić-Sirola, Nada Roguljić, Ira Sišak, Mima Sorić, Teona Šalevska, Anja Vračar



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Mirjana Lončar   datum: 10. 7. 2017.


Od 7. rujna 2015. godine smo u novoj zgradi na adresi Braće Branchetta 11a. 


Kalendar
« Listopad 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji



Katalog knjižnice

e-Dnevnik

Korisni linkovi
Poučavanje

Ministarstva
 • MZOŠ

Agencije
 • AZOO
 • ASOO
 • NCVVO

Upisi u srednju školu

Projekti

Info


Tražilica

Google

Anketa
Želim se upisati u smjer:











Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Forum




preskoči na navigaciju