Školsko natjecanje iz katoličkog vjeronauka

U srijedu, 8. veljače 2017. održano je školsko natjecanje iz katoličkog vjeronauka na kojem je sudjelovalo 20 učenika iz drugih i trećih razreda: Glorija Graovac, Mia Brusić, Ivona Gržičić i Lea Hibler iz III-6 razreda, Maja Katalinić i Ivona Matković iz II-4 razreda, Melita Toplak i Maja Brkić iz II-6 razreda, Lorena Šarin iz II-8 razreda, Jakov Fajdetić, Robert Vuk, Vanesa Bulić, Lorena Grgurić, Mihaela Pleša, Paolo Babić, Matea Buljat, Sara Kopljar i Doria Capan iz III-3 razreda, Mihael Orešković iz III-4 razreda.
Prvo mjesto osvojila je Ivona Gržičić, III-6, (mentor Vinko Marijanović), drugo mjesto Maja Katalinić, II-4, (mentor Ines Turković), Glorija Graovac, III-6 i četvrto mjesto Mia Brusić, III-6 razred (mentor Vinko Marijanović). Ove četiri učenice plasirale su se na županijsko natjecanje iz vjeronauka i čine ekipu Medicinske škole u Rijeci. Učenike će kao mentor na županijskoj Vjeronaučnoj olimpijadi voditi vjeroučitelj Vinko Marijanović budući da je vjeroučiteljica Ines Turković članica županijskog povjerenstva.
Učenici Jakov Fajdetić, III-3 i Melita Toplak, II-6 osvojili su peto i šesto mjesto i pripremat će se za županijsko natjecanje kao rezervni članovi ekipe.
Puno uspjeha našoj ekipi na županijskom natjecanju!

objavio: Mirjana Lončar   datum: 8. 2. 2017.