Humanitarna akcija „Budi i ti prijatelj djece“

Na kraju nastavne godine prisjećamo se svega učinjenog tijekom iste.

Ovom prilikom prisjećamo se humanitarne akcije "Budi i ti prijatelj djece" koja je uoči Božića 2015. godine u suradnji sa Soundset radio Trsatom i građanima poklonila željene poklone nezbrinutoj djeci i djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi koji su korisnici Dječjeg doma Ivana Brlić Mažuranić. Tada je 835 učenika i 100 djelatnika naše škole, uz potporu roditelja, domu doniralo klima uređaj Korel uz montažu servisera, 20 didaktičkih i društvenih igara za djecu svih uzrasta, profesionalni mikser za hranu, podloge za previjanje i stolice za dječju blagovaonicu. Sve to ne bi bilo moguće bez 250 učenika koji su izdvojili svoje slobodno vrijeme za radionice i štandove te svojim kreativnim radom doprinijeli uspješnosti ove akcije.

Ovim putem ih javno pohvaljujemo i želimo još jednom naglasiti koliko je naša škola ponosna što ih ima! Zahvaljujemo i svim roditeljima koji su sudjelovali, a željeli su ostati anonimni!

Nadamo se i radujemo sudjelovanju svih generacija u budućim projektima naše škole zbog čega se i smatramo jednom velikom ponosnom obitelji!

Učenici koji su aktivno kroz 3 mjeseca sudjelovali u organizaciji i provedbi humanitarne akcije i za to su pohvaljeni od Nastavničkog vijeća :

Antonela Dujmić, Maria Juričević, Nikolina Ožbolt, Jurica Šimunović, Nenad Hrvatin, Mario Marijanović, Elena Dumičić, Ana-Marija Kovačević, Aleksandra Čabrijan (5-1 razred), Alen Horozović, Anamaria Semenčić, Tea Vrcelj, Petra Šutej, Katarina Tkalac (5-2 razred).

Učenici koji su sudjelovali u pripremi i koordinaciji radionica:

Katarina Matković, Andrea Jardas, Ivana Hodanić, Ivana Dodik, Klara Hlastec, Martina Juretić, Janko Jardas, Marina Tahlić, Vinko Mamić, Sanja Kostović, Doris Kokorović, Martina Kružić, Tihana Pađen, Antonio Kauzlarić, Luka Krunić (5-1 razred), Nadija Skenderević, Tea Tomašev, Toni Žunić, Luka Matijaš, Ivana Derenčinović, Matea Fućak, Nadija Livak, Vedrana Reljanović, Marina Kokić, Mihaela Dujmović (5-2 razred).

Učenici koji su sudjelovali na radionicama humanitarne akcije „Budi i ti prijatelj djece“:

Ivana Pribanić, Kristina Marić, Lucija Širić, Karla Sudan, Roberta Šuper, Laura Volarić, Lorena Diković (1-1 razred), Vana-Morena Dujmović, Daniel Stipetić, Luka Despot, Nikolina Jurišić, Ena Rajčić, Sara Vesić, Ema Baraković, Marinela Ćumurdžić, Matija Makek, Sara Vesić, Ena Rajčić, Julija Vukonić (1-2 razred), Ana Šojat, Ana Pavić, Nikka Šubat (1-3 razred), Nina Antić (1-4 razred), Marina Barić, Antonela Erdemović, Adisa Ese, Veronika Grginčić, Blerina Imeraj, Helena Maršanić (1-5 razred), Terezija Koprivnjak, Ivana Sović, Tonka Vidas, Lana Štanfel (1-6 razred), Belma Aličajić, Matea Miliša, Matej Vrban, Valter Vračar, Lucija Lukač, Nika Skočić (1-7 razred), Lorena Šarin, Lucija Deranja, Petra Semion, Alyssa Paton, Ivana Matijević, Sara Gojko (1-8 razred), Lucija Glasnović, Lana Hrvatin, Karla Lucić, Laura Bačić, Nina Zaharija, Ksenija Jerković, Doris Keđo, Karla Lucić, Ksenija Jerković, Doris Keđo (2-1 razred), Tara Trošelj, Adelina Hisenaj (2-2 razred), Ana Marija Tomac, Petra Mikulić (2-3 razred), Lucija Rajnović, Antonela Domijan, Valnea Fumić, Bruno Blažičević, Iva Benić, Astrid Pfeifer, Nikolina Šnjarić, Melani Matić (2-4 razred), Bernarda Mušković, Sara Mikičić, Mihaela Dušek, Nea Bagarić, Ema Crnčević, Ana Radošević, Antonija Ružić, Kristin Pavletić, Mateo Bruketa, Leonardo Ostojić (2-5 razred), Klara Blažić (2-6 razred), Dona Frković, Bruna Cividini, Sabina Civić, Nirvana Visitz, Petra Vičević, Nina Rizović, Ida Vuković, Delila Ismaili (2-7 razred), Andrea Lalić, Martina Maljevac, Elena Cvjetinović, Antonia Simčić, Tamara Kos, Stefan Milijević, Iva Martinčić, Dea Saftić, Maltida Bagara, Ivona Matijević, Matea Gulja, Sara Lukić, Silvano Dugec, Josip Vidas, Monika Pribanić (3-1 razred), Lorena Jakus, Elizabeta Kolar, Andrea Prpić, Martina Levanić, Arnela Jakupović, Marija Janeš, Maja Šarić, Antonija Ćaćić (3-2 razred), Lucija Legac, Laura Dessardo, Lara Trošelj, Tea Barać, Ana-Marija Boca (3-4 razred), Martina Marku, Monika Halepović, Iva Rašić, Josip Mersnik, Renata Ostojić, Ivan Milanović, Martina Marku, Ivana  Blažić (3-5 razred), Anamarija Strčić, Sara Žic, Barbara Rožman, Patricija Fabijanić, Lucija Vlašimsky (3-6 razred), Lucija Marinović, Nika Pribanić, Gloria Holjevac, Grazia Ban, Nada Roguljić, Iva Jelić, Nina Filipović, Petra Badurina, Anja Vračar, Andrea Lalić, Teona Šalevska, Marinela Dujmović, Ira Sišak (3-7 razred), Doris Žubrinić, Matea Pavlić, Sara Mureta, Ivana Šimunović, Antonela Alavanja, Ingrid Jekić, Josip Macan, Ivana Tominac, Paula Franović, Anamarija Lupić, Iliana Brtan, Robert Žmirić, Dolores Štimac, Marija Žagar, Tamara Popović, Irena Vrzić, Lorena Rast, Ivona Dvorničić, Antonia Hlača, Ivan Šragalj, Tina Kečanović (4-1 razred), Rina Srdoč, Adrijana Osmani, Josipa Skorić Iskra, Almira Asani, Dora Viduka, Marina Lešić, Andrea Jukić, Karla Šubat (4-2 razred), Melany Poljski, Lejla Livak (4-3 razred), Lorena Beletić, Elizabeta Gršić, Stanislava Gvero, Sanja Brentin, Marina Bulić (4-4 razred), Emma Debelec, Marija Filipović, Lea Boban, Marco Davide Prpić, Ivan Bogatac, David Gubo, Alen Šehić, Vedrana Nefat, Marković Matea, Klaudia Silić, Karla Kopajtić, Mia Krznarić, Anđela Cupać, Lino Stupar, Ena Vlaše, Antonio Šerić (4-5 razred), Barbara Tomac, Vanessa Ključanin, Laura Mladenić, Doris Kožul, Kristina Tomić, Paula Burić, Katja Vlačić, Dario Biščević, Marija Zanić, Maša Palčić, Doris Štimac, Antonia Bradarić, Martina Čabrijan (4-6 razred), Klara Tomažin, Nicole Zorica, Petra Orlić, Klara Zaharija, Antonia Vuković, Mateja Badurina, Tomislav Budimir, Marko Bačvarov (4-7 razred).

objavio: Mirna Vitković   datum: 10. 6. 2016.