Obilježena peta godišnjica mature

U subotu, 21. svibnja 2016. obilježena peta godišnjica mature IV-7 razreda, programa zubotehničar/ka, razrednica Jelena Bubnič.
Školske godine 2010./2011. maturirali su: Antonia Ahmed, Adam Brnić, Patrizia Cresso, Anja Cuculić, leo Čavić, Teo de Privitellio, Andreja Dušanić, Dino Granić, Adriana Graovac, Toni Jović, Antonela Juretić, Vedran Kovač, Dora Lucija Matić, Barbara Mičetić, Spomenka Mirić, Ivan Orešković, Gina Pađen, Mia Perica, Zerina Pitarević, Ira Popović, Michelle Racane, Helena Rukavina, Luka Rakun, Nikolina Rumac, Valnea Sindičić, Ariana Slivka, Teodora Srdar Milenković, Ante Starčević, Antonija Stegne, Paulo Škaron, Ivona Špoljarić, Ana Zanić i Manuela Zlatkova.

objavio: Mirjana Lončar   datum: 22. 5. 2016.