Gradsko natjecanje ŠSK srednjih škola u FUTSALU (M)

Gradsko prvenstvo Školskih sportskih klubova za srednje škole u FUTSALU za dječake za školsku godinu 2015./2016. započelo je u sportskoj dvorani "3. maj" u srijedu, 3. veljače 2016. Natječe se 12 ekipa iz srednjih škola podijeljenih u četiri skupine. Ekipa ŠSK "Medicinar" nalazi se u GRUPI A s ekipama "Tehničar" iz Tehničke škole za strojarstvo i brodogradnju, "Prigraf" iz Kemijsko-grafičke škole, "PTV" iz Prometne škole i "Timun" iz Strojarsko brodograđevne škole za industrijska i obrtnička zanimanja.
U prvom kolu, 3. veljače 2016. ekipa "Medicinara" pobijedila je ekipu "PTV" s rezultatom 4 : 2. Sva četiri pogotka za našu ekipu postigao je Miroslav Iličić iz III-4 razreda. Čestitke Miroslavu koji je sa 6 pogotka naš najbolji strijelac.
U drugom kolu, 12. veljače 2016. ekipa "Medicinar" pobijedila je ekipu "Timun" s rezultatom 5 : 1. Dva pogotka postigao je ponovo Miroslav Iličić iz III-4 razreda, 2 pogotka Marko Putnik iz I-3 razreda i jedan pogodak Robert Crnković iz IV-2 razreda. Ekipu je vodila Melita Dolić, prof.
Za ekipu "Medicinar" igrali su Giuliano Popović, IV-4 razred (golman i kapetn ekipe), Marko Putnik, I-3, Marko Ćorović, IV-2, Robert Crnković, IV-2, Fran Katalinić, I-4, Marin Bakula, IV-2, Tomislav Stašić, I-4, Miroslav Iličić, III-4, Marko Barić, III-4, Marko Bačvarov, IV-7 razred. (zbog povrede otsutni Adriano Klić, I-4 i Viktor Svetić, III-4)
Budući da smo danas čekali protivničku ekipu 15 minuta dečki su imali dosta vremena za zagrijavanje.
Iskrene čestitke ekipi "Medicinar" i njihovoj voditeljici Meliti Dolić, prof.

Melita Dolić, prof., Marin Bakula, IV-2, Giuliano Popović, III-4, Miroslav Iličić, III-4, Robert Crnković, IV-2, Marko ćorović, IV-2, Adriano Klić, I-7, Marko Barić, III-4, Marko Bačvarov, IV-7, Tomislav Stašić, I-4, Fran Katalinić, I-4 i Mrako Putnik, I-3 razred

objavio: Mirjana Lončar   datum: 13. 2. 2016.