Državno natjecanje Školskih sportskih klubova

Državno natjecanje Školskih sportskih klubova u malom nogometu, košarci, odbojci i rukometu održano je od 26. do 28. travnja 2015. u Poreču. Iz Medicinske škole u Rijeci sudjelovale su dvije ženske ekipe ŠSK "Medicinar", u košarci i malom nogometu te postigle izvrstan rezultat. U malom nogometu četvrto mjesto, a u košarci peto mjesto. Ono što je još važnije djevojke su svim srcem branile boje naše škole i "ginule" na terenu iako su se natjecale u kategoriji s profesionalnim ekipama sportskih gimnazija.Na toj borbenosti im svima veliko HVALA i iskrene čestitke! Posebno se zahvaljujemo našim maturanticama: Mirni Sudan i Moniki Perić iz IV-3 razreda; Iri Stanić i Dariji Galović iz IV-8 razreda; Pauli Bellen i Lisi Mataija iz IV-7 razreda te Ivani Jurjević iz V-2 razreda koje su sve ove godine svim srcem branile boje naše škole. Želimo im puno uspjeha u daljnjem školovanju i još jedno veliko HVALA. čestitke svim sudionicama završnice natjecanja ŠSK, a posebno profesoricama tjelesne i zdravstvene kulture, Meliti Dolić i Vlasti Lovrić Maras, koje su vodile ekipe i uložile puno truda i slobodnog vremena na putu do ovog velikog uspjeh. Bila mi je čast biti dio njihovog tima. Vidimo se iduće godine na završnici državnog natjecanja 2016.!

Čestitke našim djevojkama i njihovim voditeljicama na postignutim rezultatima na državnom natjecanju. Od 26. do 28. travnja 2015. u Poreču je održano državno natjecanje Školskih sportskih klubova u košarci, futsalu, odbojci i rukometu. Iz Medicinske škole u Rijeci na državnom natjecanju imali smo dvije ženske ekipe, u košarci i futsalu (malom nogometu) i to prvi put u povijesti škole, još od davne 1946. godine. Košarkašku ekipu je vodila profesorica Melita Dolić, a nogometnuprofesorica Vlasta Lovrić Maras. U izuzetno jakoj konkurenciji sportskih gimnazija naše djevojke ostvarile su izvrsne rezultate. U malom nogometu ČETVRTO mjesto, a u košarci PETO mjesto u državi. Nogometašice su igrale u finalu za treće mjesto i u posljednjim sekundama utakmice primile pogodak. Nedostajalo je malo sportske sreće za osvajanje trećeg mjesta. Još jednom iskrene čestitke svim djevojkama i njihovim voditeljicama na ovako vrijednim sportskim rezultatima! Zaista se ponosimo s vama!
Za malonogometnu ekipu "Medicinar" igrale su: Sanja Jelušić, I-5, Daria Galović, IV-8, Mirna Sudan, IV-3, Ira Stanić, IV-8, Paula Bellen, IV-7, Anita Kauzlarić, II-3, Lisa Mataija, IV-7, Natalia Biberica, III-4, Dora Jakovac, II-3 i Doris Štimac, III-6 razred. Kapetanica ekipe bila je Mirna Sudan iz IV-3 razreda. Ekipu je pripremala i vodila Vlasta Lovrić Maras,
Za košarkašku ekipu "Medicinar" igrale su: Monika Perić, IV-3 (kapetan), Ina Nuić, III-5, Matea Blažević, III-6, Ada Okić, I-6, Karla Torić, I-6, Ivana Jurjević, V-2, Lorena Krakić, I-1, Ema Margitić, II-6, Paula Burić, III-6, Lorena Kostelac, III-6, Darija Stošić, I-2 i Doris Kedžo, I-1 razred. Ekipu je vodila Melita Dolić, prof.

objavio: Mirjana Lončar   datum: 30. 4. 2015.