Dragovoljno darivanje krvi punoljetnih maturanata

S obzirom da ove godine MaturRIjada ima izrazito humanitarni karakter, Upravni odjel za odgoj i obrazovanje predložio je da se organizira dragovoljno darivanje krvi punoljetnih maturanata u tjednu od 20. do 24. travnja 2015. i da se organizirano sakupljaju namirnice za Socijalnu samoposlugu u razdoblju od 11. do 15. svibnja 2015. Naši maturanti su se u velikom broju odazvali, drugom ovogodišnjem, dragovoljnom darivanju krvi. U ponedjeljak, 20. travnja 2015. u prostorijama Crvenog križa na Pećinama, pristupilo je 57 maturanata, a 36 maturanata je uspjelo dati krv. U akciju su bili uključeni i učenici IV-1 i IV-2 razreda, iako oni još nisu maturanti. Učenike je organizirala i vodila Danijela Tibljaš, VMS. Sve pohvale našim dragovoljnim darivateljima krvi! Još jedna humanitarna akcija uspješno provedena!

IV-1 razred (krv su darovali: Tihana Pađen, Mario Marijanović, Vinko Mamić, nenad Hrvatin, Elen Širola, Marina Trahlić, Aleksandra Čabrijan, Janko Jardas - odbijeni Luka Krunić, Antonela Dujmić, Maria Juričević, Ivana Dodik i Andrea Andrić)
IV-2 razred (krv su darovali: Franka Grgurić, Tea Tomašev, Vedrana Ivković, Emir Sebastian Ramić, Sara Kosinožić, Martina Henc, Tajana Stojanović, Dora Modrić - odbijeni Tea Vrcelj, Nadia Skenederević, Petra Šutej, Matea Fućak, Anamaria Semenčić, Katarina Tkalac)
IV-3 razred (krv su darovali: Karl Forempoher, Luka Cvitan, Karlo Prpić - odbijeni Monika Perić, Ana Tibljaš i Ana Umičević)
IV-4 razred (odbijeni Lara Juričić i Matej Jović)
IV-6 razred (krv su dali Andrea Jokić i Ema Đunđek - odbijena Marina Mičetić)
IV-7 razred (krv su dali Klara Vičević i Natali Bahorić)
IV-8 razred (krv su dali: Mirela Šuljić, Beti Pavletić, Antonia Juretić, Edin Melkić - odbijeni Petra Juravić)
V-1 razred (krv su dali: Laura Ćosić, Melani Kolar, Barbara Španjol - odbijeni Marko Gatarić i Robert Grego)
V-2 razred (krv su dali: Sara Tubin, Mihaela Perušić, Ivana Kovačević, Silvano Ćosić, Veronika Maksimov, Dominik Lešić - odbijeni Kristina Franjković)

objavio: Mirjana Lončar   datum: 22. 4. 2015.