Svečana podjela završnih svjedodžbi

U petak, 18. srpnja 2014. u svečanoj dvorani "Izidor Kršnjavi" Medicinske škole u Rijeci održana je svečana podjela svjedodžbi o položenom završnom ispitu i ispitima državne mature za maturante Medicinske škole u Rijeci generacija školske godine 2013./2014. Završni ispit uspješno je položilo 134 maturanta sa srednjom ocjenom 4,71. Iz IV-3 razreda , programa veterinarski tehničar s uspjehom je završilo 23 maturanata (4,63); iz IV-4 razreda, programa fizioterapeutski tehničar 29 maturanta (4,68); iz IV-5 razreda, programa sanitarni tehničar 24 maturanta (4,56); iz IV-6 razreda, programa farmaceutski tehničar 31 maturant (4,65) i iz IV-7 razreda, programa zubotehničar 30 maturanata (4,93). Prigodnim plaketama nagrađeni su najbolji maturanti generacije: Kristina Klasan iz IV-4, Admir Mehanović iz IV-6, Dora Kovačić iz IV-7 razreda, a najboljom maturanticom generacije proglašena je Dina Bolkovac iz IV-5 razreda. Plakete im je uručio ravnatelj Radovan Šoljaga, dr. Svečanu prisegu budućih zdravstvenih djelatnika pročitala je Irena Vlačić Anić, dr. Razrednici su im uručili završne svjedodžbe, a prozvala ih je ispitna koordinatorica Danijela Đurić Perić, prof.. Svečanost je pripremila i vodila Ines Turković, mag.theol. Više pogledajte u foto-galeriji.

Pozdravna riječ ravnatelja Medicinske škole u Rijeci Radovana Šoljage, dr.

Nagrađeni maturanti generacije školske godine 2013./2014.: Kristina Klasan, IV-4, Admir Mehanović, IV-6, Dora Kovačić, IV-7 i Dina Bolkovac, IV-5 razred kao najbolja maturantica generacije

objavio: Mirjana Lončar   datum: 25. 7. 2014.