Školsko natjecanje iz engleskog jezika

U srijedu, 22. siječnja 2014. održano je školsko natjecanje iz engleskog jezika za učenike drugih i četvrtih razreda. Na natjecanju je sudjelovalo 24 učenika iz drugih razreda i 8 učenika iz četvrtih razreda. Učenike su za natjecanje pripremile profesorice engleskog jezika Vesna Giaconi, Dunja Frković i Danijela Rogić. Predjednica školskog povjerenstva je Vesna Giaconi, prof. U kategoriji drugih razreda prvo mjesto osvojio je Mateo Šoljanin, II-3 razred, drugo mjesto Elizabeta Gršić, II-4 razred, mentorica Danijela Rogić, prof. U kategoriji četvrtih razreda prvo mjesto osvojila je Melani Kamenar, IV-5 razred, mentorica Dunja Frković, prof., a drugo mjesto Mateo Burić, IV-3 razred, mentorica Danijela Rogić, prof. Sve rezultate školskog natjecanja možete pogledati u privitku.

Učenici drugih razreda koji su sudjelovali na školskom natjecanju u poznavanju engleskog jezika:

Mentorica Danijela Rogić, prof.: Mateo Šoljanin, II-3, Elena Slivka, II-3, Andrea Vaccaro, II-4, Elizabeta Gršić, II-4, Stanislava Gvero, II-4 razred

Mentorica Dunja Frković, prof.: Klaudia Silić, II-5, Antonio Šerić, II-5, Nika Heberling, II-2, Rina Srdoč, II-2, Josipa Klasan, II-2, Klara Tomažin, II-7, Petra Orlić, II-7, Katarina Puljić, II-5, Antonia Grgić, II-5, Almira Asani, II-2, Lejla Livak, II-3, Emma Debelec, II-5, Lino Stupar, II-5, Ivan Bogatac, II-5 razred

Mentorica Vesna Giaconi, prof.: Sara Šimić, II-1, Marija Žagar, II-1, Ivan Šragalj, II-1, Deborah Nell, II-1, Patricia Štriga, II-6 razred

Učenici četvrtih razreda koji su sudjelovali na školskom natjecanju u poznavanju engleskog jezika:

Mentorica Dunja Frković, prof.: Melani Kamenar, IV-5 razred

Mentorica Vesna Giaconi, prof.: Antonio Marinković, IV-6, Vanda Čolakovac, IV-6 razred

Mentorica Danijela Rogić, prof.: Mateo Burić, IV-3, Filip Marković, IV-3, Nea Vrlić, IV-3, Franjo Marjanović, IV-7, Gabrijela Popadić, IV-7 razred

Priloženi dokumenti:
3._ENGLESKI-cetvrti_razred.xls (196.50 KB)
3._ENGLESKI-drugi_razred.xls (202.00 KB)

objavio: Mirjana Lončar   datum: 22. 1. 2014.